Sizin Zaafınız Ne Arkadaşlar ?

Hiç kimse tuzaklara düşmekten kolay kolay kurtulamaz. Bir gün kendinizi bir örümcek ağının tam ortasında bulduğunuzda "Ama nasıl, neden ben?" dersiniz. Sebebi muhtemelen farkında olduğunuz, ama üzerinde çalışmadığınız bir zayıf noktanızdır. Sizin zaafınız ne?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çabuk bağlanmam diger bir değişle alışmak

1|0
    0|0
    • o en kötüsü işte alışmak.. aynı durumdan muzdaripiz

• anlamaması için elimden geleni yaparım ama bir şekilde anlaşılırr. Gaddar olucaksın aslında can yücelin şiiri ne güzel özetlemiş durumu Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.

“O olmazsa yaşayamam.” demeyeceksin.

Demeyeceksin işte.

Yaşarsın çünkü. açık ve net.

• Ayni şair Sevdiğin kadar sevilirsinde diyorr :/

En İyi Kız Görüşü

• duygusallığım.ağlayan bir insana dayanamıyorum ne yaparsa yapsın.

0|0
    0|0
    • sende mi ağlıyorsun. ta timsah gözyaşlarıysa...

• zaaf değil bu bence psikolojik birşey kimseninde bundan yararlanıcağını sanmıyorum. aksine ne güzel bir şey ilgili olman. düşünsene bn ağlıyorum sen beni teselli ediyorsun. ben mesala çok taş kalpliyimdir ağlayana zırlaa deriim ağzıma gelen lafı sayarım.

• ii değil ama ya. yavaş yavaş alışıcam artk. ki mesleğim gereğide yapmam gerekiyo.

Erkekler Ne Diyor 10

• Bunu konuşmak için daha çok erken..

0|0
    1|0
  • Çikolata ve yufka yürekli olmam malesef

0|0
    0|0
  • Merhamet ve İyimserlik.

Hak edene hak ettigini veremıorum.

1|0
    0|0
    • bu kdar iyimser olma derim. Hak edene hakkını fazlasıyla vericeksin. Herkes haddini bilsin. Çünkü bu durumunu suistimal etmek isteyecekler.

• bu yuzden cok fazla arkadasım olmaz sayılı olur az ve öz :D

• sana aşığım diyene hemen kanıp ölümüne seviyorum işte benim zafım bu..

0|0
    0|0
  • Benim zayıf noktam yani zaafım kadınlar.

0|0
    0|0
  • insanlara çabuk inanmak

0|0
    0|0
  • Annem babam en büyük zaafım gözlerinin içine bakarım başlarına birşey gelmesin diye

0|0
    0|0
    • en değerlilerimiz onlar bizim allah başımızdan eksik etmesin. ki herkesinde ortak zaafı budur zaten.

• Nargile setim ,antika radyo ve babaannelerimizin balkonda beklettiği turşular .

0|0
    0|0
  • Aklıma gelmedi şu an ya.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf makinam ellerinde olduğu sürece beni bir seri katil yapabilirler.. Gerisi tırrrtttt Tabi aile söz konusu bile değil söylememe gerenk yok

0|0
    0|0
    • ne yani senin fotuyu bşkası ellediği zaman mı çıldırıyorsun :)) çok değişik gerçkten ama neden. çok pahalı olduğu için mi ya da fobin mi war.

• başkası alsın 1 gün onda kalsın o makinaya elimi sürmem bile 2 tane şahin parası verdim ama parasal olarak önemli değil o benim sadece benim benim ooo benden başka 1-2 kişi hariç eline bile almamışdır

Kızlar Ne Diyor 1

• Zaaf denir mi bilemem ama haksızlığa gelemem. Yani eğer bir konuda haklı olduğum halde haksız duruma düşürülüyosam savaşmak için her şeyi yaparım alttan alamam karşımdaki çok sevdiğim kişi bile olsa ona sırt çevirebilirim.

1|0
    0|0
    • buda senin zaafın işte ki zaten haksızlığa boyun eğen bir insan koyundur. Çayırlara salmak lazım.

• bilemiycem :)

Yükleniyor...