Sevgilin mi tuttuğun takım mı ?

Şimdi sevgiliniz galatasaraylı sen Fenerbahçe. Sevgilin sana ben mi aşkım Fenerbahçe mi dedi. Cevabınız ne olurdu ? Benim tabiki de Fenerbahçe sen kimsin :)) derdim.

0|0
14|38

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• Ergenlikte olur öyle şeyler :D sen 2 gün sonra neden hayatımın aşkını bulamıyorum diyede yazcan buraya iddiaya girelimmi :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Çok saçma bir soru..

Sevgilimin yeri ayrı takımımın yeri ayrı ve sevdiğim insan elbet takımı tutacak buda ölümüne Galatasaray olcak.

Bu dünyada çoğu şeyden vazgeçebilirim ama takımımdan ve sevdiklerimden asla.

En Büyük Galatasaray der ve giderim.

0|0
    0|0
  • Bir futbol takımı ile bir İnsan arasında seçim yapılmaz

0|1
    0|0
  • kendine hiç şans tanımıyorsun derdim

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım bana bu soruyu daha sorarken ayrılırım Allah korusun. Büyü de gel ask derim :)))))) diye de gülerim. Beşiktaş aşkı paha biçilemez.

0|0
    0|0
  • Yumurtaya can veren rabbim.

Deli kullarını goge cek rabbulalemin.

0|0
    0|0
  • Benim için daha güzel olur şahsen. Düşünsenize sevgilim Fenerbahçeli. İşte böyle FB'li atkı, eldiven felan bende Galatasaray'lıyım. Bende de GS'li bere, atkı felan. Böyle el ele dolaşıyoruz çok tatlı olur bence =)

0|0
    0|0
  • link Fenerbahçeyi 21 senedir seviyorum sevgilimi 1 yıldır sen düşün :)

0|0
    0|0
  • hadi güle güle güzelim çocuk musun sen der ayrılırım.yani resmen 5 yaşındaki çocuğa anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı diyen büyümemiş ergenlerin sorusu olabilir.

0|0
    0|0
  • şimdi burada ayak yapmaya gerek yok benim fenerli kız arkadasım olmuştu fazla takım muhabbetine girmedikçe sorun yok :D

0|0
    0|0
  • Sevgilisi: Yeter artık, ya Galatasaray ya ben!

METİN OKTAY: Galatasaray! O daha vefalı!

Bana herhangi bir kız Galatasaray mı ben mi diye sorarsa ikinci defa düşünmem. Galatasaray benim acı günümde, güzel günümde, derdimi tasamı unutturan, karşılık beklemeyen tek sevdamdır. Sevgiliyi bırak, annemden babamdan geçerim Galatasaray'dan geçmem!

0|0
    0|0
  • Ben koyu BJK liyim sevgilimse BJK ciddi düşündüğüm ya da eşimse tabiki EŞİM olur BJK kim?

0|0
    0|0
  • bende takımımın ondan önce geldiğini söylerdim

0|0
    0|0
  • Farketmez ben onun kalbini sevdikten sonra derbiyi onunla aynı evde izlemek nw heycandır ama

0|0
    0|0
  • Sevgili tabi niye sevgili lan sen fenerbahçenin elini tutabilecekmisin

0|0
    0|0
    • Sevgili dediğine güvenemezsin yarı yolda bırakır çekip gider.. Fenerbahçedir kalıcı olan bunu ancak benim gibi fanatikler anlar.

• Bende fenerbahçeliyim ama ben sevdiğime Helalim demek isterim derbi maçlarını aynı evde izlemek isterim

• Ya 6alatasaraylıysa ? fanatik bide..

• ben galatasaraylıyım vazgeçmezdim kesinlikle ..

0|1
    0|0
  • ben Galatasaraylıyım.sevgilimin hangi takımı tuttuğu benim için önemli değil ama onu Galatasaraylı yapmakta isterim olmuyorsa rekabeti onunla birlikte keyifle yaşarım.

0|1
    0|0
  • sen uyu ben deplasmana kaçayım.

yollarda inceden cigara sarayım.

sevgilim bugece hiç bekleme beni

aşkımdanda önce gelir GÖZ-GÖZ sevgisi.

0|0
    0|0
  • Herkes atıp tutmuş sevgilisi olmadığı için veya sevdiği biri olmadı için. Seviyorsan seve seve sevgilim diyeceksin neyin kafasını yaşıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • şikecilerden nefret ediyorum anti fenev link

0|0
    0|0
  • bence her ikiside :)9

0|0
    0|0
  • Sorması bile hata tabiki de Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • bi fb liden bu beklenir..hepiniz mal sınız

0|1
    0|0
  • en sevmediğim soru ikisininde yeri ayrı :D

0|0
    0|0
  • NE anaya, ne babaya,

nede çişli manitaya,

hiçbirşeye değişilmez

senin sevgin bu dünyada...

0|0
    0|0
  • Sevgilim Trabzonspor' mu ben mi diye sorarsa tribünden ona el sallarım

0|0
    0|0
  • Fanatikle çıkmam onun için öyle bir durum söz konusu olamaz ^_^

Kendimde fanatik değilim ^^

0|0
    0|0
  • takım mı sevgilim tabi ki...

o benim takımı mı tutacak nasılsa :)

0|0
    0|0
  • herkesin tuttugu kendine, tabiki FB

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 14

• şimdi bu soruyu okurken düşündüm de fenerbahçeli olmak çok kötü bir duygu tabiki aşkımı seçerim. ama sevgilm başka takımlı ben GS'li isem takımımı seçerim :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    1|0
  • takım tutmuyorum.

0|0
    0|0
  • bu soruyu eski iki sevgilime de sormuştum ben mi takımın mı diye ikisi de fanatiklerdi fena ama ikisi de sen tabii ki aşkım sensiz takımı ne yapalım gibi cevaplar verdiler ve sonuç ikisi tarafından da fena hırpalandım ruhen ve üzüldüm neyse

işte ben fenerbahçeliyim ve kesinlikle sevdiğim aşık olduğum adama tabi ki sen derim takım da neeymiş çok da fifim

0|0
    0|0
  • Ben baştan olmayacağını anlarım Fenerbahçeli biriyle fanatik değilse sorun olmaz ama fanatikse çok kavga olur aramızda

0|0
    0|0
  • En nefret ettigim soru iste .. Kiz arkim de sevgilisi ts li diye gitti tsli oldu kiz coook kizdim da is isten gecti:)

0|0
    0|0
  • Yanında he he derim,malum köprüyü geçene kadar.

0|0
    0|0
  • galatasaraylı erkekler gayet akıllı oluyolar uğraşmazlar öyle sorularla :D

ajdfksjdfk :D

0|0
    0|0
    • :DD:D:D.ddd sen öyle biliyorsun

• gülüp geçiyorum :D

iyi geceler

• Cevap bulamazsan böyle olur öptüm güzelim ahahha :D

• Galatasaraylıyım.İkinizin de yeri farklı derim.Takım değiştirmemi istese kavga çıkar

0|0
    0|0
  • tuttuğum takımım

0|0
    0|0
  • Bu seçime zorlamaz beni , bilir ..

0|0
    0|0
  • Bizim hiç kupamız olmadı anne.

1|0
    0|0
  • Kaç yaşında bunu diyen sevgili? 10?