Hayat akıp giderken avuçlarımdan eğilip yerden toplayamıyorum parçalarımı ...

kafayı yemek üzereyim deli gbi severek nişanlandığın insan bir anda değişiyor istemiorum evlenemem ben diyor hakaretler ediyor ortada hiçbir sorunumuz yokken ailesi büyüden şüpheleniyor hocaya gidiliyor ve büyü olduğu bağlandığımız söyleniyor ocak 24te düğümüz varken bana sabretmem grektiğini düğünün erteleneceğini söylüyorlar karşımdaki insan çevremize attım nişanı mutluyum diyor ama büyünün etkisiyle dualar biraz geç sonuç verecekmiş falan filan ... asıl kararsız kaldığım mücadele edip hakaretlere sabredip sevdiğim adamı beklemelimiyim yoksa emin bile olamadığım sonucu beklemekten vazgeçip önüme mi bakmalıyım yardım lütfen ... :(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanla her yokluğa alışıyor insan. Ne çok büyü yapan var mk ortalık piç kaynıyor

0|0
    0|0
    • Sagolunuz efendim ancak niyetim eic değildi :) tisikkir ederim allah yardimcin olsun umarim buyu biran once cozulur

• inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Saygısını kaybettikten sonra senin bunlara katlanman anlamsız...

Yani şunu söylüyorum, hadi diyelim o evlilik oldu, ama adam bu şekilde, bu ne kadar böyle sürecek, küfür hakaret vs... sabrın var senin, ama hangi zaman dilimine kadar...Büyüyü bilemem ama öncelik kendine gelmesidir.

cut.

0|0
    0|0
  • hey allahım siz gibi cahil var demek hala yıl 2014 ve büyü ye inanmak..o halde bir büyü daha yaptırın da yılbaşı büyük ikramiyesi size çıksın rahatça evlenin..saf lar

0|0
    0|0
  • istersen özelden ulaş konuşalım dertleşiriz

0|0
    0|0
  • böyle seylere inanmayin , istemiyorsa istemiyordur.

0|0
    0|0
  • aNLADIĞIM KADARIYLA SEVGİSİ BİTMİŞ , bENCE SİZİN SONUNUZ EVLENSENİZ DAHİ AYRILIKLA BİTER SABIRLA BİRMEZ... YOL YAKINKEN KARARINI SENCE OLUMLU OLAN YÖNDE KİMSEDEN ETKİLENMEDEN VERMEN LAZIM...

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim E.İ.C için

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...