Kapat

Hiç gerçek olduğunu sandığın bir rüya gördün mü?

Hiç gerçek olduğunu sandığın bir rüya gördün mü? Ya o uykudan hiç uyanmasaydın rüya olduğunu nasıl anlayacaktın?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek olacağını bildiğim bir rüya gördüm :))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• olmadı her zaman için rüya ile gerçeği birbirinden ayırt ederim rüya da olduğum da bile asla kuşku duymam.

0|0
    0|0
  • Evet uyandığımda hatta sorduğum zamanlar bile oldu.Bu olay olduğu yaşandığı diye :)

0|0
    0|0
  • Evet erkek arkadaşımın öldüğünü gördüm. O kadar gerçekti ki rüyamda ağladım uyandım ağlamaya devam ettim onsuz ne yaparm diye. Telefonu elime aldım mesaj atıyor ölmemiş. Sonra bunun gibi çok kabus görüyorum . Üç harfliler sağolsun . Rüya oldugunu rüyamda anlayabiliyorum çoğu zaman. Rüyamda kendimi sakinleştiriyorm bu rüya korkma diye. Sonra dua okuyurum. Uyanıyor duaya devam ediyorum. Yonetebiliyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • cok oldu!

0|0
    0|0
  • çığlıkla uyandığım oldu

0|0
    0|0
  • Evet evet oldu.

0|0
    0|0
  • aşırı derse ağlayarak uyandığım rüyalar oldu evet

0|0
    0|0
  • Evet, oldu.

0|0
    0|0
  • eski sevgilimin yeni sevgilisinin facebook proflini karıştırıyodum.o kadar gerçekti ki.. ha bu arada kız berbattı tek güzel yanı :)

0|0
    0|0
  • hayır görmedim

0|0
    0|0
  • Gözüm açık rüya görürüm ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet uzun zaman önce görmüştüm.bu rüyalar nedense hep en duygusal anımızı kopya edip başka karakterle doldurup bizi resmen başaşağı ediyorlar.Rüya konusu gerçekten büyük bir bilmece.

0|0
    0|0
  • Şöyle şöyle oldu diyemem ama çok gördüm.

0|0
    0|0
  • hemen hemen bütün rüyalarım gerçekçi oluyorki. zaten beyin rüya - hayal ve gerçekleri birbirinden fazla ayıramazmış.

Bir kere öldüğümü görmüştüm. o özellikle çok gerçekçiydi :)

0|0
    0|0
  • rüyamda bir eve gittim ama bunun rüya oldunu anladım evin her yerine baktım rüya oldugu için dikkatli baktım herşey gercek gibiydi sanki çok gerçekti

0|0
    0|0
  • (bkz: lucid dream)

0|0
    0|0
  • matrix

0|0
    0|0
Yükleniyor...