Şu an moralim çok bozuk schumi komada :((

f1 in efsanesi schumi komada :( kayak yaparken kaza geçirmiş ve kafasını kayaya çarpmış... hayatıma yön veren hayaller ve hedefler hep schumiden kaynaklanıyo.. schumiyi sevdim f1 i sevdirdi ve o günden beri otomotiv mühendisi olmak istiyorum ve bu sene kazandım... hedeflerimin ilham kaynağı olan insan Şu an kötü durumda.. aranızda ben gibi schumiyi seven ve üzülen varmı.. sizinde hayatınıza yön veren bir insanı bu şekilde kötü durumda olduğunu gördünüz mü hiç :(( ne düşünüyosunuz... (schumiyi bilmeyen ler michael schumacher)... sizce çıkabilirmi o komadan..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• hadı ya cok uzuldum :((

ben de cok severdım kendısını

ınsallah durumu ıyıdır

0|1
    0|0
    • adam komadaymış valla sabah haberi duydum durumu iyi yazıyodu kafam rahattı azda olsa ama az önce hem türkiyef1 ve ntvspor sayfası paylaştı haberi..

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Ağzını kırıyım Gölbaşında, İzmir'de o kadar şehir verdik

Onlara bu kadar ağlamaz üzülmezsiniz

Gebersin ula, umruma mı

1|2
    1|1
    • koçum onlara yeteri kadar üzüldük sen merak etme... ağzımı açmıcam sana sus git uyu sen...

• senin için gereksizse bilemem ama benim için önemli bir adam ve değerli bir adam...

her müslüman hayatını HZ. MUHAMMED'den ilham almalı.. neyse konuyu kapatalım. sana iyi geceler...

• Teşekkür ederim Okancım iyi geceler.

• hala komada ve aylarca kalabilrmiş eski profilime cevap yazıyorum :(

0|0
    0|0
  • iyi adamdı.

0|1
    0|0
    • aynen öyle. iyi ve sevilen

• tskrler

Yükleniyor...