Aöl sınavları yaklaşıyor.Hiç sınavlarda birileriyle tanıştınız mı?

Aöl sınavları yaklaşıyor.Hiç sınavlarda birileriyle tanıştınız mı?

İlla hoşlandığınız biri olur da onunla tanıştınız mı diye algılamayın .normal arkadaşça da söylüyorum başınıza gelen komik ve güzel anılarınız varsa anlatır mısınız?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• aof sınavlarını hep bu yuzden sevmısımdır.calısmasamda sınavlara gıderım illaki.dolmusda otobusde ookulu aramada bı suru tanısma sebebı :) guzel anılarım tanısmalarım.tabı hangısını anlatayım uzun hıkayeler sonucu mu !sonuc yok tabı yenı sınavları beklıyoruz :)

0|0
    0|0
    • komik bir olay olabilir anlatabiliceğin mesela

• sonunu anlamadım

• :)) sonu mu sonu bıraz takıldık sonra herkes kendı yasamına dondu farklı dunyalardandık galıba ama guzel bır anıydı ..

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben tanıştım geçen sınavlar da :))

0|0
    0|0
    • ee anlatsana arkadaşlığınız devam ediyor mu?

• Şöyle oldu ilk gün kızla aynı sınıftaydı sıralarda numaralar yoktu bana sordu bende cevap verdim vs

Sonra diğer gün yine aynı kız sınav girişinde bekliyoruz beni gördü ben onu sonra yanıma doğru geldi oturdu, sınavın nasıl geçti o da adalet den giriyormuş falan

Kızlar Ne Diyor 1

• aöf sınavlarına gidiyrm genelde sınav yerini bulamayınca aynı otobüsteki kızların peşine takılıyrm erkeklerle pek bir işim olmadı şimdiye kadar olaya bu yönüyle bakmamıştım hiç :)

açıkcası garip geldin bana :)

0|0
    0|0
    • yok canım sınav aralarımız baya var erkekler olarak sormadım ki sevdiğim bir kız arkadaşımla orada tanıştık mesela

• otobüsteki muhabbetten belli oluyr canım iki çocuklu teyzelerın peşine takılmıyrm :)

• ahahaa tamam tamam :D

Yükleniyor...