Büyük önderimiz Atatürk'ün çok farklı bir yüz yapısı olduğunu düşünen var mı?

Büyük önderimizin diğer insanlra benzemeyen farklı bir yüz yapısının ve bakışlarının olduğunu düşünüyorum

ÇOK KESKİN BAKIŞLARA SAHİP.ADETA BİR KATAL GİBİ KESKİN BAKIŞLAR.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Yanlış anlaşılmasın ama Atam tanıdığım en yakışıklı veya tanidigim değilde gördüğüm en güzel adamlardan biri.Gözleri bakışları ve hayatta yaptıkları, hedefleri düşünceleri olan birde asker olan birde o çakmak çakmak gözleri olan bir adamı beğenmemek mümkün değil :)

Fotoğraflardan portrelerden baktığım gördüğüm kadarıyla tam adam gibi bir adam.

2|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• gözleri ve bakışları keskinmiş sanırım..

yüz hatları çokda farklı değiL

1|0
    1|0
  • Evet öyle.Eşsiz..

2|1
    1|1
  • bazı insanların portreleri kolay çıkarılır Atatürkde öyle, yüz hatlarına sahipmis Allah rahmet eylesin

1|1
    1|1
  • Bence de

0|0
    0|1
  • Olabilir :)

1|1
    1|1
  • Çok güzel yüz hatları varmış.

0|0
    0|0
  • hiçbir benzeri yok

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Atatürk'ün fiziksel özellikleri şahsen benim için çok önemli değil. Ama ömrü boyunca halkından başka kimsenin önünde eğilmemiş, kültürü ve felsefesi şu anki Türkiye'nin bile 100 yıl ilerisinde olan böyle bir adamın bakışları ve duruşu elbette ki heybetli ve cesaretli olur. Dünyanın en güçlü ordusuna kafa tutup onları ezebilecek kaç cesur yürek çıkmıştır şu dünyada? Öyle birinin karşısında ister istemez herkes kendini ezik hissedecektir. Hatta onu görmediği halde hala ezikliğini saklayamayan bazı şahısların yorumlarını görüyoruz aşağıda.

0|0
    0|0
  • sarı saçlım mavi gözlüm.

2|1
    0|1
  • Düşünmüyorum

0|0
    1|2
  • Diger insanlara benzemeyen diyorsunda bu kime benziyo? link

1|1
    2|2
    • bu adam kim?

• Her insanın yüz hatları farklıdır. İlk bakışta anımsatabilir ama dikkatli bakınca farklılıklar zaten ortaya çıkıyor. Kaldı ki Atatürk'e benzeyebilmek için resimdeki kişi ona göre kendini uyarlamış olabilir.

• doğru söylüyorsun HAYAL

• düşünmüyorum...

1|0
    1|0
  • benzeri var. Paul Auster :)

0|0
    1|1
Yükleniyor...