Sevgilim beni sevdiğini söylemedi

Yaklaşık 4 aydır erkek arkadaşım var herşey iyi güzel gidiyor 3 ay sonra nişanımız olacak ama bana birkez olsun seni seviyorum demedi ve bunu bende hiç söylemedim.

Yurtdışında kaldığın için zaten göremiyorum ancak mesajlaşıp konuşuyoruz telden. Ya anlamıyorum evlenmeyi düşündüğün birine neden seni seviyorum demiyosunki.

Bir ay sonra doğum günü var ben ona hediye göndercemsu andüsünüyorum acaba çokolata yazıyla seni seviyorum yazdırtsammı uff biryandanda gurur yapıyorum önce o desen diye, ona sormakta istiyorum neden beni sevdiğini demiyosun diye ama nasıl desem nasıl sorsam diye düşünüyorum. Yardımcı olun lütfen siz olsanız napardınız?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• genelde nişanlıyken flörtteyken her erkek seni seviyorum kelimesini çok kullanır bayana ama evlendikten sonra bu kelimeyi duymak genelde hayal olur.ama nişanlından bu kelimeyi duymamam düşündürücü.ya çok umursamaz ya nasıl olsa benim gerek yok ya da yetiştiği çevreden kaynaklanan bir sorun.ama kalpler gerçekten birbirini sevdikçe kelimeler yanlızca tefaruat..inşallah mutlu olursun en kısa zamandada seni seviyorum dediğini duyarsın.biraz sabır güzel günler yakın ...

0|0
    0|0
    • Bende anlam veremiyorum yakinda nisanimiz olacak ve duymadigim icin dusunce icindeyim, ona soylemek istiyorum bunu ama nasil soylesem guzel dillen sorsam bilmiyorum.

• Tabiki sor ve neyse sebebi öğren çünkü o insanla hayatını birlestireceksin.hersey için geç olmadan bu problemi çözki evlendikten sonra hersey istediğin gibi olsun. Soru isaretinle yasama...

• o zaman benı dınle senı sevıyorum askımm :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...