Boğa burcu erkekleri bakabılır mı?

Sınıftan bırınden hoşlanıyorum.boğa burcu ve kızlardan baya bı uzak duran bı tıp sevgılı olarak. Bakıyor gıbı ama acaba ben oyle olmasını ıstedıgın ıcın mı oyle sanıyorum sadece denk geliyor olabılır mı? Boğa burcu erkeklerı hoşlandığını nasıl belkı eder? Özellikle boğa burçları cevap verirse sevınırım. Bu arada bazılarınızın burçlara inanmadığını,saçmalık olarak gördüğünü bılıyorum yorumlarda belurtmenze gerek yok.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Boğa burcu olarak o çocuğu kınıyorum boğa burcu erkekleri içten samimi sevecen gülmeyi seven paylaşan özgürlüğüne düşkün cinsellik olmazsa olmaz değer verdimi sonuna kadar giden tiplerdir.

0|0
    0|0
    • Oyle zaten ama duygularından emın olamıyorsun bı bakıyo bı bakmıyo

• Daha bı gunaydın muhabbetımız bıle yok :D ama bakıyor yanı yakaladım cok kez

• Tamam sona doğru yaklaşıyorsun biraz da sen bak deliye dönsün yatamaz gece :))

Erkekler Ne Diyor 10

• sadece onunla ilgileneceksin.herkesle muhatap olan kızları sevmeyiz.

0|0
    0|0
  • Ben boğa burcuyum benimde sınıftan hoşlandığım biri var bakıyorum ama belli edemiyorum fazla anlıyosa anlıyodur tabii ki.Genel olarak boğa burçları çok bağlı olurlar sevdiği insanlara yarı yolda bırakmazlar tabii sonuçta herkes farklıdır ama benim tanıdığım ben ve diğer boğaların geneli böyle..

0|0
    0|0
    • Nasıl anlayacağım ılgısı olup olmadıgını? Bı zayıf noktası falan?

• Ne bıcım yazdım ya :D neyse anladın sen

• Anladım ben.. :D Anlayabilir ama açılmadan öyle anlamasını istemez misin bence daha iyi

• Aman haaa onlar bakarken kırmızılı giyinmemiş ol.. Toslarlar valaa..

0|0
    0|0
  • 18 mayıs boğa övünelimmi şimdi diğer erkeklerden daha karizmayız bu birincisi sevgisini içine atar belli edemez ilk tanımada ama tanımana izin verirsen seni dünyanın en mutlu insanı yapar sen yaklaş bence kaçırma çocuğu :)

0|1
    0|0
    • 17 mayıs doğumlu o da :D emın olamıyorumkı olsam durmayacağım zaten ama bıde reddedılmek var

• Bu zamana kadar hıc etmedım hep bana geldiler :D ama cok seviyorum napıyım

• bana gel bende severim seni yavrum benim şaka :) sen gidersen terler emin ol ağırdan alır rezil olursun egomuz yüksek biraz

• nereye bakıyoruz?

0|0
    0|0
  • Slm bende boga burcuyum kizlardan uzak duruyorum cekingenlikten fazla konusmayi sevmeyen aski sevgiyi birinden hoslaniyorsa onun gözlerine bakip ama halen uzak dururuz 8yildir yanlizim sevdigim dahil olmadi

0|1
    0|0
    • O da bakıyo yakalıyorum ama tık yok. Bazense bakmıyo anlayamıyorsun yanı

• adı üstünde boğa gibiyiz

romantik olamayız

sevdiğimizi söyleyemeyiz

iki güzel laf edemeyiz

yani bize iyiki öküz dememişler :)))

0|0
    0|0
  • boğalar iyi siker takıl bence.

0|0
    0|0
  • akrep burcuyum ve geri cikip gidiyorum :)

0|0
    0|0
  • bende boga burcuyum sadece bu kadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boğa burcu özgürlüğüne düşkündür istediğini yapar yani o kafadalar.

Sevgilisi varsa bile istediğini yapar.

0|2
    0|0
    • Ben bir boğa burcu olarak katılmıyorum sevdiğimiz insanlara çok değer veririz, katıldığım nokta özgürlüğümüze çok düşkünüz.

• Bilemiyorum çevremde gördüklerimden dolayı dedim işte :)

• bende bir boğa burcundan hoşlanıyorum...ama direk hoşlandım demiyor zorlarsan anca

0|0
    0|0
    • Hoşlanıyor mu pekı o da?

• Nedenkı

• çünkü alışık değilim daha önce kimseye hiç hoşlandığımı ilk söylememiştim :(

• Boğa erkegı sağlam karakterlidir benm ılk sevgilimdi en adam olanı o cıkmıstı ama biraz çapkın olur ben kurnaz oldugumdan bana sökmezdı tabı sende hem güven ama dikkatlide ol ama iyilerdir ama kızlardan uzak durmaz zamanını bekler sadece sende ona arkadas gıbı yaklaş çünkü boğa erkekleri genelde arkadaş aşıkları olurlar arkadaslarına asık olurlar cogunlukla hoslandıgını bellı et ama sınırınıda bıl inş acılırsın canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...