KAÇAN KOVALANIRRRMIŞŞ PÜÜFFFFF :/

Merhaba arkadaşlar, bir ilişki de 'kaçan kovalanır' tabiri ne kadar doğru? Sizce de öyle mi? Yani bir taraf sevgisini daha ağır gösterirse diğer taraf kaçar mı?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• valla sevgini ne kadar cok belli edersen ne kadar cok deger verirsen okadar yanliz kalirsin ve sonradan kacsanda fayda etmiyor karsidaki kovalamiyor

0|0
    0|0
    • çok haklısın belli etmemek lazım demek ki özellikle erkeklere ;)

• Ne demek ben teşekkür ederim..

• keske insanin elinde olsada cok deger vermese ama cok sevince ayarini tuturamiyor iste insan sonra üzülen yine biz oluyoruz onlar cocuk oyuncagina cevirdiler engelle ac engelle ac su engeli bir acsa ben engellicem bu sefer :) en iyisi en cok kendini sevcek insan gerisi ucup gidiyor

Erkekler Ne Diyor 6

• SEVEN İNSAN VEDA ETMEZ

0|0
    0|0
    • Yok sen başka bir açıdan bakmışsın olaya ona da kabul :) de... Kaçan kovalanır mı? Diye sormuştum hani ben :)

• kaçan kim sen misin :)) onu söyle

• hemn anında senın ıcın herseyı yaparım dıyen bırı ınsanı cezbetmez, bıraz ugrasacak kı degerı anlaşılsın ;))

0|0
    0|0
    • Siz erkekler böylesiniz işte :)

• teskurler tekrardan :D

• ben ne kaçarım ne de kovalarım.

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanır - Bir çocuk için evet düşünceleri bu yönde olabilir fakat bir yetişkin için öyle değil.

0|0
    0|0
    • Bu tabiri kullananlar ve uygulayanlar çocuk yani hmmm o zaman bende çocuğum, o zaman kovalayayım biraz sevgilimi cııkk olmaz. Kaçar. O zaman da olmaz bir bayan olarak bana yakışmaz. Ben koskoca bir çocuğum :) evet KOCAMANNN...

• Kendi sorunun cevabını kendin vermişsin kimin ne olduğu beni bağlamıyor malesef ve ben kendi fikrimi söyledim kimine göre doğru kimine göre yanlış.

• Teşekkür ederim arkadaşım eleştirin için. Söz bir daha ki sorum da daha dikkatli bakıcam fikrine saygım sonsuz :)

• aynen joni waynen :) sorunun içinde cavabı vermişsin be gülüm

0|0
    0|0
  • evet kovalanır gercekden öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Fazla nazda aşık usandırır..

Yerine göre davranıp çok taviz vermemek üzere olabilir.

0|0
    0|0
  • Erkek ve kadn sevildiklerini anladkları an bir güven patlaması yaşanır

En iyisi süründurmek sanrm insanoğlu nankör bu yuzden sevgiye bünyeleri uygun deyil .

0|0
    0|0
  • evet aynen öyle denendi :D

0|0
    0|0
  • Her zaman kovalanan olmak iyidir

0|0
    0|0
  • evet çok dogru

0|0
    0|0
Yükleniyor...