Kim askerliğini nerede yaptı ve unutamadığınız anınız var mı?

Kim askerliğini nerede yaptı ve unutamadığınız anınız var mı?

Tabi kimse genelde hatırlamak istemez ama herkesinde unutamadığı iyi yada kötü bir anısı vardır sanırım...kötüler çok kötü komiklerde çok komik olur genelde:) paylaşmak isteyen varmı?

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Askerliğimi Şırnak da yaptım.Çoğu zamanda dağda rezillik tam rezillik ama dediğin gibi komik anılar çok komik kötüleride beynimde gömdüm desem yeridir.Birgün deprem olmuş merkez üstüde tam bizim üst bölge.Yani saniyelik bir olay.Ben o sırada projöktörle uğraşıyordum.Yanmıyor illa bir tekme tokat atacan öyle yani.tam uçan tekme anında deprem olmuştu.Ben pek birşey anlamadım.bir baktımki komutan nefes nefese koşuyor deprem oldu oğlum dedi.Ben hiç birşey duymadım dedim.orda bir tank vardı 'tank tam 1metre yerinden oynamış'' demişti.Ya bir seferde gece körü bir arkdaşımla aynı nöbeti paylaşmıştım bir akşam.orda bir kişi mevzide bir kişide ilerdeki hendekte nöbet tutardı.Bir baktım mevziden sesler geliyor.Ne göreyim bizim arkadaş parola sormuş komutana komutanda unutmuş.Gece körü olduğu için anlamamıştı.Sen tut komutanı süründür şınav çektir, ben zor yetiştim valla.kusura bakmayın bu uzun yazı için ama askerlik konusu çok özel doğrusu.burda sayfalara sığmaz anıların içinden aklıma gelen en kısalarıydı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Askerlik yapmadim ama bu soruyu gorunce gecen gunlerde tv de izledigim bir anket geldi aklima herkese soru soruyorlar askerliginizi nerede yaptiniz diye bir adam Ben Kıbrıs ta yaptim dedi nerede yani deyince İzmir in yan sehri iste dedi yaa cok komikti birde bilmiyor musunuz kibris nerede dedi

0|0
    0|0
  • Bende yaptım sayılır banane yaa.okadaan nöbet tuttum:) İzmir narlıderee :)

0|0
    0|0
  • Ben yapmadım da en iyi arkadaşım İstanbul'da yapmıştı. "Boğaza karşı askerlik yaptım çok rahattım" demişti :D

0|0
    0|0
    • ondan sonrada ben askerlik yaptım:) vah diyorum doğudaki arkadaşlara...şartları bir bilseniz.

• Sizinki de bi nevi isteğe bağlı oldu zaten

• evet.işin şakası bir tarafa. olmamalıydı

Erkekler Ne Diyor 6

• Kıbrıs'ta yaptım .

Filme konu olacak çok şey yaşadım anlatmakla bitiremem .

0|0
    0|0
  • bitlis/tatvandaydım

komutanım maca gitmem lazım izin verirmisin dedim vermedi, kactım gittim izledim geldim cezada vermedi beni severdi

0|0
    0|0
    • tatvanda ne maçına gittin be:) bu arada yayla muzu yemişsindir bol bol:)

• doğrusunu yapmışsın. ben warya askerlikde neler yaptıgımı anlatsam kitap cıkar :) süperdi askerliğim . ktmye gectim sabah akşam yatışdı :)

• bizimde öyle gördüklerimi yaşadıklarımı anlatmakla bitiremem.güzel bir tecrübe.

• burdur da 117 dönem dahter olarak yaptım

0|0
    0|0
  • Bingöl'de bir İç Güvenlik Komando taburu..

0|0
    0|0
  • Geziyordum :))) tim deydim sora böle oldum işte hala unutamıyorum :D

0|0
    0|0
  • daha yapmadım. :) hatırlayabiliriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...