Erkekler kızların giyimine dikkat ediyo musunuz?

Biz kızlar çok dikkat ederiz ne giymiş ne etmiş peki ya erkekler siz? Sınıfınızdaki kızların dün şunu giymişti bugün yine aynı kıyafeti giymiş ya da şu kız çok kaliteli giyiniyo diye fark eder misiniz? Mesela hep aynı montu giyiyo ya da bu kız giyinmeyi bilmiyo tarzında

0|0
1|15

En İyi Kız Görüşü

• soyle bir gozlemim.oldu marka giyinen.erkekler kizlarin kiyafetlerinde marka giyinmesine bakiyolar ve etkileniyolarda tabi fizigi duzgun tas kiz ne giyse baktirir o ayri digerleri ise ne giydiginden cok nasil tasidigina bakiyo yani guzel olmusmi olmamis mi sonuca

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok dikkat etmiyorum açıkcası

0|0
    0|0
  • tabiki dikkat edilir.fakat uyumlu şık güzel ve çeşit çeşit giyinmek maddiyat işinir.olmayanı ayıplamamak lazım

1|0
    0|0
    • Ayıplayan yok zaten :) evet btün paramı harcıyorum yine bitti param

• aynen ama engel olamıyorum :) fiziğe göre önemli evet onda bir sorunum yok Allahtan :)

• ne mutlu sana .kimisi bedenine uygun kıyafet bile bulamıyo

• o kadar değil..bakar geçeriz ..aynı elbiseyi her gün giyenler "mütevazi insan" görünümü veriyor

1|0
    0|0
  • eskiden ederdim artık pek sallamıyorum.artık çıplak gezseler umursamam.

1|0
    0|0
  • tabikide bence insanın doğal güzelliği benim için önemlidir :)

0|0
    1|0
  • aynı montu giymesi sıkıntı değil. ama karşı cinsin giyiniş tarzı benim için oldukça önemli

1|0
    0|0
  • dikkat ederim ben. ama ben markaya değil yakışıp yakışmadığına bakarım. giyinmesini bilmeyen kız yakışmasa dahi moda diye giyinen kızdır bana göre tabi bu benim düşüncem. kış olduğu için mont aynı olabilir. maddi durumu da olamayabilir. giyim önemli oda bir yere kadar insan olsun yeter

0|0
    0|0
    • tabikide orası öyle insan olması yani.. Benim soruş amacım o kadar giyimimize dikkat ediyoruz kızlar olarak acaba fark ediyomusunuz bunu öğrenmekti cevapladığın için saol

• valla bir erkeğe or dün ben ne giydim diye hatırlamaz :D çoğu böyledir.

• Ya bende hatırlamam erkeklerin ama bu çocuk çk güzel giyiniyo derim :)

• Erkekler aslında her kızın ne giydiğine felan öyle fazla dikkat etmez ama kızdan hoşlanıyorsa ne giydiğini vs. kızdan daha iyi bilir diyebilirim :))

0|0
    0|0
  • ederim ama hiç giyinmeyenlere daha çok dikkat ederim

0|0
    2|0
  • kızların sadece abuk subuk giyindiği kıyafetler dikkatimi çeker diğer türlü o gün bunu giymiş şu gün şunu giymiş farketmem bile

0|0
    0|0
  • Öğrenci kız aynı montu giyerse giysin takılmam öğrenci işte

Tabi nasıl giyindiğine bakarım

0|0
    0|0
  • sınıftan sonrasını okumadım :(

0|0
    0|0
  • Benide kızlar takip ediyor bugun ne giydi diye

1|0
    1|0
  • Ben ederim...

1|0
    0|0
  • tm'da benim sınıfımda cocugun durumu yok ve kötü giyinmekte halıyle, üniverstdeki arkadaslarla ona kıyafet aldık , yani bu dikkate deger bir konu bilmem anlatabildim mi !

1|1
    0|0
    • Bi iyilik yapmışssın ne bu şimdi ünlem falan bana mı yaptın iyiliği soruyu tersinden anlama

• Onlar için napabilirim sadece üzülebilirim herkesin başka bir hayatı var herkeste istediği soruyu sormakta özgür hemen arabeske bağlamak mantıksz

• sana bu soruyu soramassın demedım farkındaysan , onlar gibi olmakta vardı , arabesk dinlicek kdr aciz degiliim . . . :d

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...