Kapat

Değişmek istiyorum ama nerden başlıcağım bilmiyorum , nerden başlamayalıyım ?

Hayatım hakkında özet geçersek lise hayatımı tabiri caizse ot gibi geçirdim , çok az arkadaşım vardı.

Arkadaşlarım gezerken , eğlenirken ben evde ders çalışıyodum , hayata gözümü çok geç açtım , hayatla çok geç tanıştım...

İşin ilginç yanı ne biliyomusunuz ? Lise hayatımı asosyal olarak geçirdim sonra üniversiteye farklı bir şehre okumaya gittiğimde ortama alışmam sadece birkaç günümü aldı...

Koca sınıfın hepsiyle kaynaşmıştım , bir süre sonra gruplaşmalar oldu , ben ise o gruptan o gruba atlıyodum herkesle muhabbetim vardı...

Ama bu sınıfla sınırlı kaldı işte , koskoca üniversite binlerce insan ben ise sadece sınıfla sınırlıydım...

Zamanla sınıftakilerle de aram açılmaya başladı... Belli başlı konuştuğum insan sayısı Şu an 10'u geçmez ve 10'uda sınıftan...

Ben sadece sosyal olmak istiyorum başka birşey istemiyorum bunun içinde elimden geleni yaparım.

Benim tek isteğim her fakülteden/bölümden arkadaşım olsun her gün farklı farklı insanlarla takılayım , çok mu şey istiyorum ?

Bunu başarmak imkansız mı ? Eğer imkansız değilse nerden başlamalıyım ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Sosyalaśayim derken kendini baya bir arka plana atmissin,yani sen neleri seversin hobbylerin ne sevdigin müzik,yemek,spor aktivitelerin vs,vs bunlari yapip kendine deger verirsen sodyallasirsin zaten.seninle sevdigin müzigi sporu filmi gezileri paylasan cok insan vardir.biraz kendini önemse sana iyi Gelen seyleri yap insanlar seninle paylasir zaten

1|1
    0|0
    • Sorunda orda bana hiç bişey iyi gelmiyo :S

• İnşallah dediğin gibi olur teşekkür ederim yardımcı olduğun için

• Ben tsk ederim paylasdigina icin.olur olur görüceksin,cok kafani yorma kendiliginden olur hersey kib

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Öğrenci kulüplerine katılman lazım farklı bölümlerden insanlarla kaynaşmak istiyorsan ilgini çeken bir kaç tanesine giriver, hem sosyalleşirsin hem birsürü imkan sunar sana gezip görme konusunda -çok alakasız bir kulüple norveçe gitmişti zamanında ablam- ,hem ilerde cv'de de şık durur. Mal gibi derse girip çıkmış imajı vermezsin.

0|0
    0|0
    • müzik kulubü nasıl olur sence ?

• İlgini çekiyorsa olur. Gezi ya da dağcılık kulübü tarzı birşeye de gir mutlaka onlar hep biryerlere gidiyor.

• İçimden gezi demek geçiyodu bilyon mu :D Sonra nedense yazmadım :D Ya zaten final haftası başladı finallerden sonra güz yarıyılı bityo zaten artık kulupler ikinci döneme kaldı ikinci dönem inşallah bambaşka ben olcam :D Valla moralim yerine gelmeye başladı çok teşekkür ederim

• Sosyal aktiviteler, kurslar, klüp aktiviteleri, geziler vs. Tüm bunların dışında şu zamanda sanal ortamda da bir çok insana ulaşabilip orada kurduğun arkadaşlıkları gerçek hayatına taşıyabiliyorsun.

Bin türlü yolu var sosyal çevreni genişletebilmenin.

0|0
    0|0
  • durumunu az da olsa anliyorum, aslinda cok kolay ya arkada$ edinmen .. daha sicak kanli buldugun birine hal hatir sorabilirsin tani$mak istedigini soylersin.. dershaneye falan gidiyorsan ordaki insanlara bolumlerini sorarsin falan.. ordan tani$irsin.. sonra i$ selamla$maya baglar.. bir aralar biyerlere cikma teklifleri edebilirsin , ole i$te .. nekadar yardimim dokunur bilmiyorum ama .. umarim x)

0|0
    0|0
    • Ya bak aslında ben çok sıcak kanlı biriyim , biriyle çok çabuk samimi olabiliyorum... Yazıda da bahsettiğim gibi ilk başta sınıftaki herkesle güzelce kaynaşmıştım muhabbettim vardı ama sonunda nedense böyle yalnızlığa doğru itildim mi yoksa kendi kendimi mi ittim anlamadım :/

• Hobilerine uygun kulüplere katıl.. Hem kendin için bir şeyler yapmış olursun hemde çevren genişler.. Ben şiir kulübüne katıldım.. Yeni arkadaşlar edindiğim gibi insanlara sesimi duyurmaya başladım.. Radyoya çıkıyorum, dinletiler yapıyoruz.. Sende öyle yapmalısın ilgi alanlarına yönel..

0|0
    0|0
  • kısacası sen marjina olmaya calısıyorsun :) ne var yanı 1 tane arkadasın olsa cok arkadas demek cok derrt demek . okadar cok ınsana gecersen adınıda cıkartırar senn sen 10 kısıyı bıle cok gormelısın ha ıllada dıyosan ben cok ortam yapmak ıstıyorum dıye bul bıtane ortamı olan arkads ya da sevgılı takıl :D.. SAna tavsıyem bosver arkadası bıtane olsun hep olsun

0|0
    0|0
  • arkadaslarının arkadaslarıyla arkadas ol kısa ve kesın cozum

0|0
    0|0
  • ben hep asosyalim haline şükret ve otur:D

0|0
    0|0
    • Keşke yardımcı olabilseydin :)

• İyi vakit geçirebilceğim çok insan olsa ?

• en güzeli o zaman sosyal olursun ama sevgilisi olmayana sosyal demem

Erkekler Ne Diyor 7

• 100 arkadaşım olacağına 1 yiğit dostum olsun o bana yeter...

demiyorsan eyer ; bol bol konuş kardeşim gerekirse bozuk plak gibi konuş herşeye maydonoz ol herkezin problemine yardım etmeye çalış yardımsever ol herkesle sohbet et.

0|3
    0|0
  • sen değişme kardeşim, zaman seni değiştiriyor zaten, farkına bile varmıyorsun...28 yaşında bile diyorsun ki 26 yaşında ne salakmışım, halbu ki en iyisini ben biliyordum o yaşta...zaman işte, bir tahtanın yontulması gibi yontuyor seni..ha işte yontulurken arada kçına kaçıyor o darbeler..

0|0
    0|0
  • Kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi önce . :)

0|0
    0|0
    • Yardımcı olabilcek birini bekliyodum da sanırsam çıkmıcak bu sitede :)

• Çıkmayabilir ; ağılıklı olarak asosyaller olarak takılıyoruz burada. :)

• Ablacım lütfen sosyal aktivitelere katılmayı düşün istersen.

0|0
    0|0
  • En basta Interneti birak ve online oyun hesaplarini sil ;)

0|0
    0|0
  • geveze olmak gerek :D

0|0
    0|0
  • i-doser in social plus dozunu dinle belki bir etkisi olur araştırırsan bulursun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...