Acilllll Çok canım sıkkın ne yapayım ?

Erkek arkadaşim geçen hafta yılbaşı ıcın ne yapalım falan dıyordu bende bılmem kı falan dedım neyse bugün de ben sordum ne yapalım falan dıye .İş arkadaşı var kız onun sevgilisi gelicekmiş il dışından onlarla vakıt gecırcekmıs sonradan benım yanıma gelıcekmıs teklıfe bakarmısınız ? hıc ınanmadım da cunkua rkadasınıda bılıyorum sevgılısı ıl dısında onlar basbasa kalmak ısterler dıye dusunuyorum neden boyle yaptı sızce ben nasıl davranmalıyım

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Madem yanında çift olacak seni de neden çağırmıyor?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum bende :(

• Baya dışarda eglenmek cok pahallı falan dedi :(

Erkekler Ne Diyor 2

• valla benim aklıma hiç iyi şeyler gelmiyor. belki şaka da yapmış olabilir. ben bu sene sevgilime evdeyim hiç dışarı çıkasım yok dedim baya şok oldu. tabi mekana gidip masa falan ayarladım süpriz yapıcam :D

0|0
    0|0
  • Seni Çıkartmış gözden ::))

0|0
    0|0
    • o ne demek

• ben napıyım peki

• sende ona yılbaşında bir kız arkadaşının erkek arkadaşlarıyla yılbaşı eylencesi düzenledigini ona gidecegini söyle :) bakalım ne yapacak ama alkol var de

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya ayni dert bendede var.bizimkisi ailesiyle gecirmek istiyor benle değil hic ailesinden ayri yil basi gecirmemis 26 yasinda ama hala ailesiyle yasayan cocuk gibi off :(

0|0
    0|0
    • Sinir olduğum erkek tipi o ne ya canım demedın mı beraber geçırmek ıstedııgnı bu erkekler gercekten cok ruhsuz

• Soyledim bakariz diyor gelicekmis yanima 10 da ailesine gitcekmis ben ailemin yaninda olmaliliymisim saat 12 de ne isim varmis disarda soz vermiyorum dedi off

• Allahım deli ederler ya 12de dısarıda degılde onun yanında olmak onemlı anlamıyorlar ıste :D pff sende uzulme canım ya

Yükleniyor...