Herkesin bir ruh ikizi mi var yoksa ruhumuza en yakın olanı mı aramak zorundayız ?

Eski bilgeler insanların ruh ikizi olarak çift yaratıldığını söyler hep. Aslında çoğu zaman öyle olduğuna inanırız ya, hayattaki bazı felaketlerde bunun aksini ıspatlar nitelikte. Ben doğduğum andan bu yana, hep benim zayıf yanlarımın üstün, üstün yanlarımınsa zayıf bir biçimde bünyesinde yap-boz parçaları olarak bulunduran bir dişil insanın dünyanın bir yerlerinde var olduğuna inandım. Hala daha fikrim değişmişte değil tabi. İşte merak ettiğim nokta şu herkes in bir ruh ikizi var mı ? Eğer varsa onu bulmak için ne kadar çabalamak gerek ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• valla bence insan ruh ikizini aramamali cunku kimsenin ruh ikizi yok bence... her insanin zevki ba$kadir cunku.. zaman gelir etrafta tanidigin insanlardan biriyle yakinla$irsin ha arkada$ ha sevgili ortak bir yonunu falan olur .. sonra ruh ikizimi falan buldum dersin .. insanlarin anla$tigi cok ordak yonu olabilir ama bir okadarda hic anla$amadigi yonleri vardir .. ne bilim :D ole i$te :D yoktur bence insanin ruh ikizi :D

0|2
    0|0
  • benim var :)

0|1
    0|0
  • var bence herkesin bir öteki yarısı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ruh ikizi yoktur zaten tüm insanlar ikizdir hepimiz insan ırkından geliriz ve birçok insanın mutluğu aynıdır falan vs :D sen animecisin animeci bir kız bulursan bilki ruh ikizn değil ilk başta güzel gelir sonra farkı yoktur diğer kızlarla

0|1
    0|0
Yükleniyor...