Sevmediğim lisedeki beden eğitimi hocamla karşılaştım vee..

toptan ağırlıklı bir markette kasiyerim arkadaşlar lisede beni döven sevmediğim bir hoca geldi ürünleri geçerken diğer iş arkadaşım

- hocam sizi görünce 19 mayıs çalışmaları geliyor aklıma dedi

o da senin aklına bu gelıyor başkalarının aklına neler geliyor kim bilir dedi.. ve benden ne bakıyorsu poşet versene dedi bende bizim devamlı müşterilerimiz poşetın yerını bılır kendılerı alırlar deyip kasayı terk ettim sizin başınıza böyle bir olay gelse nasıl davranırdınız?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Atarın giderin kralını yapardım ben olsam. Doğru konuş kırmıyım lan ağzını falan gibisine. Sonuçta not vercek hali yok artık.

0|0
    0|0
    • farklı bır yerde çıkmıyorki karşıma kırayım ağzını yuzunu işyerinde yapılmıyor

Kızlar Ne Diyor 1

• döven öğretmenleri Allah ıslah etsin ufacık 1. sınıftaki çocuklara bile vuruyorlar ki görsen inanamazsın. güler yüzlü melek gibi kadınlar öğrencileriyle yalnız kalınce şeytan kesiliyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İlk okul 2. sınıfta öğretmenim tokat atmıştı bana. Okuldan koşa koşa kaçıp ağlaya ağlaya eve gitmiştim. Babamın yoğun ısrarı üzerine durumu anlatmıştım. Babamın bir evden koşarak çıktığını hatırlıyorum bir de ertesi günü öğretmenimin benden defalarca özür dilediğini. Sağlıksız gözüküyordu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...