En kısa zamanda 10 kilo vermek istiyorum YARDIMM

1.68 boyum kilom 61.10 kilo vermek istiyorum.dün spora başladım akşam 6buçukta başlayıp 40dk spor yapıyorum.ayrıca öğünlerimide azallttm ve vol su içiyorm.bunların dışında neler yapmam gerekir bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.bacaklarım zayıf ama kalçam var birde göbeğim var.ikisinden de kurtulmak istiyorum.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• sabah kahvaltını normal yap,öğleyin ortalama bir yemek ye ,bol su iç,akşam meyve ye... Ve günde en az 5 kilometre hızlı hızlı yürü...Olmazsa ben buradayım bana ağzına geleni de tamam mı uaşğum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kilon gayet yerinde yok fazla diyorsan altmışa düşmen yeterli ama alışkanlık haline gelmesi iyi spora devam :)

0|0
    0|0
  • sporunu asla bırakma ve ayrıca ekmekten uzak dur, sabah kahvaltısını belli bır dıyete gore yap, ve öğün satlerını şaşırma,yaptıgın sporun tarzıda onemlı ayrıca

0|0
    0|0
  • Koş kardeşim cidden koş ve hem fiziken gzl görünürsün hem cildinnter atarken tazelenir ayrıca kalçalarından dert etme her normal bayanda olmadı gerektiği kadar vardır eminim sapıklık olarak algılama normali bu

0|0
    0|0
  • 16 senedir yüzme ile ilgiliyim faal sporcuyu havuza git hafta da 3 gün yüz eğer kilo vermezsen gel yüzüme tükür.. :)

0|0
    0|0
  • 30DK koşu bandında koş 20dk Kürek çek 20dk bisiklet sür 30 İla 45DK karın bölgesini Çalıştır 2ay sonra tanıyamaz kimse seni ben denedım OLDU 1senedir yapıyorum Vucut geliştirme başta kilom vardı sonradan eritip kas yapmaya başladım

0|0
    0|0
  • 40 dk ne sporu yapıyorsun

0|0
    0|0
  • vücut ölçülerini verebilirsen gerekli bilgiyi paylaşabilirimm

0|0
    0|0
  • yemene dıkkat et bol spor yap :)

0|0
    0|0
  • 40 dk az gibi geldi yaptığın sporda önemli tabi

0|0
    0|0
  • 8min abs kullan kısa zaman diyosan..

0|0
    0|0
  • l carnıtıne 3000 mg kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yemeklerde tuzu,yağı,şekeri azalt, öğün atlama, dediğin gibi sadece porsiyon küçült ve her şeyden ye..bölgesel egzersiz yap ve akşamları yemek yeme..meyve çok fazla kilo yapar bunu da unutma... bunun dışında bir şey yapmana gerek yok zaten gayet güzel başlamışsın..

0|0
    0|0
  • Kılon. Çok ıyı bence verme ben senın gıbı olsam tas gıbı hatun derler senın yapman gereken sadece saglıklı beslenme ver spor bolgesel hareketler

0|0
    0|0
  • Spor hocanın yazacağı programla halledebilirsin bunu ama kısa vadede istiyorsan kısa vadede o kiloları geri alma riskinde var bilgine.Her şey sporla ve yavaş yavaş.

0|0
    0|0
  • Senin ideal kilon olsa olsa 57-58 kg zaten

0|0
    0|0
  • istedigini yap o kalca erımıyo malesef :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...