Sevgilim hapse girdi

6ay kalcakk .gelme diyo bana baskasımı gitcek acaba cok suphelendım ha :) hergun arıyo ama gelme diyo neden gelmemi istemiyo kı

1|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ne rahatsız birisin ya? Adam hapiste senin onu o halde görmeni istemiyor bu nedenle gelme diyor ama sen kalkmış başkası mı gidecek diyorsun? Hepiniz aynısınız. Kökünüze kibrit suyu. Aklınız başka şeylere çalışıyor diye herkesi öyle sanıyorsunuz. Kişinin fikri neyse zikri de odur.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• ya bak cezaevındekı aramalar ınsanın canını sıkar tamam mı ..gıtme dıyorsa gıtme..herkesın ıcınde tangana goguslerıne kadar bakıcaklar

adam sen bu durumda olma dıye ugrasıyor ıstemıyor senı orda kapılarda o halde gormeyı ve ınsanların ve dıger mahkumların senı ole gormesını ..senın aklından gecen onu gormeye baskasımı gıdıcek

ıste bayanlar hep bole yaa.. ne yazıkkı

0|0
    0|0
  • sen girebiliyomusunki tam bilmiyorum ama 1. derece yakınları falan olması gerekiyo ziyaret için, onun gelme demesi bence gururdandır senin onu 4 duvar içine sıkışmış halde görmeni istemiyodur.

0|0
    0|0
    • arkadasta girebiliyo daha oncede basımıza gelmisti ama gitmistim simdi gitmemi istemiyo

• gelme diyorda sanki her seferinde gidecekmisin 1. derece akrabag dışında savcılık izni ile görüşe izin veriliyor.. içerdki adam sevdiği kişinin kendini öyle aciz halde gçrmesini istemez ..nasıl bunu düşünemiyorun beyin yerine kafa tasının içinde jölemi gezdiriyorsun biraz ince düşün ..

0|0
    0|0
  • sen manyakmısın? ömrü hayatında hiç gidenin ardından el sallamanın acısını yaşadınmıki ya da o adamın orada senden sonra ne hala geleceğini hiç düşndünmüki şimdi şüpleniyorsun ne yapacak içeride geleni parmaklıklar ardınamı atacak? ben o admaın yerinde olsam emin ol sırf bu şüpen yüzünden tekmeyi basardım sana.

0|0
    1|0
    • basmaz merak etmeee !

• niye zoruna gitti?sorduğun soruyu sorgula bir kere daha adam senin içni içeri girmiş ve sen içerideyken seni aldatıp aldatmadığından şüpeleniyorsun demekki zikrinde fikrinde bu yönde...bana bela okuyana kadar kendi zihniyetini sorgula önce.

• tanıyıp etmeden kasar diyemezsin benim konusmalarımdan bunu anlayamazsında ben kasarsam sende götoşsun hadı 2le tatlımm

• hapisteki adamdan bile şüpheleniyon ya helal olsun :D

0|1
    1|1
  • O artamda girmek falan filan büyük dert bekliyon orda falan filan ya ya da sana kimsenin bakmasını istemiyor ya da yol uzunda yorulmanı istemiyordur.

0|0
    0|0
  • Hapse girdiyse nasıl hergün arıyor?

0|0
    0|0
  • hapiste görmeni istemiyordur bu gayet doğal

0|0
    0|0
  • Başın önee eğilmesin aldırmaa gönül aldırmaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• neden girdi? onu orada ve o durumda görmeni istemiyordur. büyük ihtimal nedeni bu. geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • kulagını kesti adamın 1 sene 8ay hapis ama 6 aya indi dedi nasıl iniyo hic bir bilgim yok

• daha önce sabıkası yoksa ve mahkemede iyi halden de indirim almış olabilir.

• af falan cıktı demisti bende anlamam hic.

• o ortamda kendisini görmeni ıstemıyor olabılır :) askerlik gibi düşün ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...