Evli bayan Bekar Erkek :( :(

öncelikle merhaba

şu an evli olan bayan ile bekarlığında sevgiliydik.

ailesi bizim evliliğimizi onaylamadığı için bir süre sonra bu iş olmayacak diye anlaşarak

ayrıldık. kızlarını da gönülsüz olarak başka birisi ile evlendirdiler.

aradan 7-8 ay geçti. birgün beni telefonla arayarak,"beni unutamadığını, onu eş olarak

kabullenemediğini, hayatını benimle yaşamak istediğini" söyleyince bende kendisine boş

olmadığım için ilişkimiz tekrar canlanıverdi.

biliyorum evlilik kurumuna ters bir davranış ama gönül ferman dinlemiyor. eşi bir başka erkek

olduğunu biliyormuş ama net olarak "beni bilmediğini" söylüyor. ayrılma isteğini eşine

söylemiş ve doğal olarak eşi kabul etmemiş. baskı,şiddet uygulamış. ama "ne yaparsa yapsın

senden vazgeçmem, ben seninle evlenmek istiyorum, hatta seninle evlenemeyeceksem sana eş

olamayacaksam canıma bile kıyarım" diyor.

ve yakinda gitmeyi dusunuyoruz ne olursunuz bana yardim edin.bu arada eger gidersek ben ailemide silmek zorunda kalicam.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• sen evlenmiş bir kadını nasıl kabul ediceksin peki ?kızlığı gitmiş namusu gitmiş başkasının nikahında . hem bu kadar sevdiyseniz birbirinizi o kızın evliliğine neden göz yumdun . neden kaçmadınız zamanında .. bu saatten sonra kaçsanız bile mutlu olamazsınız bence .

0|0
    0|0
    • ikinci evliligi bu sevgiliyken dul idi.

merak ediyorum mecnun acaba leyla nin bakire olmadigini bilseydi vazgecermiydi...

• onun icin haddini asmadan konuss.

benim durumumu anlamaya caliss

kimseyi kinama kinadigini yasamadan olmezsin

• bilmem midesiz geldin bana . ama sen bilirsin ..

Kızlar Ne Diyor 2

• Dünyanın çivisi ckms zamanında sevgnin arkasnda durup kacıramadn ya da kcmadınızda simdi evli elin namusunu kacirmaya mı kalkyosun. hayatnın yanlisını yaparsn yuva yıkanın yuvası olmaz kaldı ki o telefnu hc acmamali hc görüsmemeliydin Evli bir kadın sonucta

0|0
    0|0
    • belki unutabiliriz dedik ama olmadi

• evlenmeden önce kzı kaçırıcktın

0|0
    0|0
    • belki unutabiliriz dedik ama olmadi

Erkekler Ne Diyor 1

• Herkes kendine yakışanı yaparmış...

0|0
    0|0
Yükleniyor...