Sınıftaki kızlar dakika başı bana sarıyorlar amaçları ne acaba ?

Dersaneye başladıgım günden beri sınıfta 5 6 kız var hepsi bana sarıyor muhabbet etmeye çalısıyorlar faceden ekledi hepsi yazıyorlar filan yüz vermeye gelmiyorlar bir şey söylüyorsun tüm kızların yanında uzata uzata söylüyorlar , futbol konusu acılmıstı makarasına holiganım dedim sınıfta susmadı holigan diye bana seslenıyor fılan hepsi başka birşey söylüyro rahatsız olmaya başladm , gerçekten çok yakısıklı birisiyim çok teklif filanda aldım , yaklasmayamı calısıyorlar anlamadımki çocuk gibi geliyorlar gözüme ..

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• bnce bunlar iddyaya grmişler kim tavlıck die:D

0|0
    0|0
    • iddaa mı :D nasıl davranıyım bunlara hoş kızlarda hiç biri hoşuma gitmedi

• hahahaha D::D:D:D sizi izlemek isterdim ya tam komedi:D

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer yakışıklıysan sana yaklaşmaya calıoyo olabilirler basından atmak istiosan benim çıktığım var ya da dersne çkışında sevgiimle blşçcam ona ne almalayım falan de en azından biriyle çıktığını bilsnlerki sende zak drsunlar

0|0
    0|0
  • Hoslanmislardir senden bu kadar basit

bir de yas kac :)

0|0
    0|0
    • Yaşım 18 gerçekten yakışıklı birisiyim hepsinin ilgi göstermesi canımı sıktı açıkcası

• Cok guzel ya olur umarim :)

Hangi bolumdu lisede?

• Lisede makina teknolojileri okuyorum fakat , üni beden egitimi öğretmenligi düşünüyorum

• Yakışıklılığın cezbetmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bende de aynı durum vardı...tadını çıkar meyve veren ağaç taşlanır senden hoşlanıyorlar mal oldukları için böyle yapıyorlar

0|0
    0|0
    • benimle muhabbet etmek için dagları yakan çocuk diyorlar anlamadım gitti 1 tanesi adem facesınde dagları yakar filan yazdı dedi hepsi laf atmak için bişe diyor bunun gibi tabi öyle birşey yok gerçekte muhabbet etmek için laf arıyorlar aralarında :)

• hepsinin ağzını birşeyinle tıka rahatlasınlar:))

• en sonunda o olucak :)

• Bro kaybedicek bişeyin yoksa hepsine ''diğerlerine söyleme buluşalım'' de aynı saat aynı cafeye gönder sen gitme :D

0|0
    0|0
    • hahahaduwbqdjqw adamsın ya :D dersane biterken belki :)

• iddaya girmişlerdir aralarında üstüne alınma

0|0
    0|0
    • arkadaş rahatsız olmaya başladım , benle konustuklarını direk birbirlerine yetistiriyorlar , biri diyor o benim dert ortagım biri diyo böyle konusuyoruz filan anlamadım ki bu kızları birisiyle fazla konusmuyodum onla konstm oda basladı birşey demeyee

• hepsine ayrı ayrı teklif et o zaman

• Yav he he bunu buraya yazicak kadarda acizsin ;)

0|0
    0|0
  • Ve bir ego tatmin sorusuyla daha baş başayız.

0|0
    0|0
    • neden gizli yazıyorsun , gel özelden fotomu atayım neyin kafasındasın ?

• Hep gizli yazıyorum.Konuyla ilgisi yok.Ayrıca ben sana tipsiz falan demedim.Yakışıklıyım diyorsan yakışıklısındır niye yalan atasın tanımadığın insanlara.Sadece çok yakışıklıyım falan yazmak doğru şeyler değil bence.Ama bir fotoğraf atarsan sevinirim merak ettim şimdi.Özelden yazacağım.

Yükleniyor...