Bir erkek sevgilisi ile yan yanayken nasıl davranmasını ister?

Sorumu yukarıda belirttim ama yine de üzerinden geçmek istiyorum.

Okuldan biri ben nöbetçiyken yanıma gelip adımı sordu, bende onu ara sıra görüyor ve tatlı buluyordum. Adımı sorduğunda cevap vermedim ve oda gitti. Ertesi gün ortak arkadaşımız yanıma gelip onun benden hoşlandığını söyledi -normalde böyle şeylerden nefret ederim- bende arkadaşıma benimde ondan hoşlandığımı söyledim. Ve arkadaşımda ona bunu söyledi. Yani benim de ondan hoşlandığımı biliyor. Şu an ise büyük olasılıkla çıkacağız, sınıflarımız yan yana ve teneffüsler de kapı da durup birbirimize -bana nazaran o daha fazla ben bir ya da iki kez- bakıyoruz.

Dediğim gibi büyük ihtimalle çıkacağız. Çıktığımızda sizce onun yanında nasıl davranmalıyım? Biraz şımarık mı? Eğlenceli mi? Ağır başlı mı?

Ve görünüş olarak kendime nasıl artı bir görsellik katabilirim? Okul ortamında yapabileceğim şeyler sınırlı. Fakat yine de öneri ve tavsiyelerinizi duymak isterim.

Şimdiden teşekkürler.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ilk zamanlar daha normal, ağir basli ilerleyen zamanlarda daha serbest hareket etmen tavsiye edilebilinir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• özel bir muamele beklemem ki kaşar mı yar mı ? :o yani normalde anasının yanında nasılsa benim yanımda da öyle olsun..

0|0
    0|0
  • Sahsen kasma kendini kendin ol kendin davran özenti olma içinden nasıl geliyorsa davran ve olgun davran :)

0|0
    0|0
  • samimi ve doğal tavırlar etkili olur... İçten ve yürekten gelmeli her şey !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yerine gore davranmalisin. Kimi zaman kucuk simarikliklar da olabilir tabi. Ama bnce keneden olmalisin seni sen oldugun icin sevmeli begenmeli yani.

0|0
    0|0
  • gelsn bna kendisi sölesn diemednmi canım hcbşe olmaz bu tiplerden

0|0
    0|0
    • Kendisi söyleyecekti de ne yalan söyleyeyim utandım doğrusu konuşamadık pek :)

Yükleniyor...