Ağlayan bir kız gördüğünüzde ne düşünüyorsunuz?

Ben sinir oluyorum saçını başını yolasım geliyo ya (ama ciddi bir olay için ölüm/kalım meseleleri için ağlayanlar haricinde tabi) en ufak saçma sapan şeylere ağlayan kızların saçını başını yoluyorum

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• dediğin gibi saçma sapan şeylere ağlayanların ağzına vurasım geliyor. köşede ağlayın bari

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir kadının gözyaşları, benim için Napalm bombasına maruz kalmış Vietkonglu olmak kadar acıtıcı, can yakıcıdır.

Tanıyayım, tanımayayım; önemli değil.Ağlayan bir kadın gördüğümde mutlaka yanına gider; bunun sebebini öğrenmeye çalışırım.

Ağlayan (ama üzüntüden) her bir kadının tek damla gözyaşına mukabil, 10 erkek kurban olsun.

Amin...

1|0
    1|0
  • En çokta kadın hassaslığını belli etmemeli yoksa çok suistimal edilir..

0|0
    0|0
  • of son cümlende güldürdün ya ağlayan kızların niye saçını başını yoluyosun? küçük bir şefkat göstererek ve hafifçe başını okşayıp sarılarak geçirebileceğin ağlamasını, döverek daha da şiddetlendirdiğini görmedin mi hiç :|

0|0
    0|0
    • Şakasına yoluyorum ama ona moral vermek için :) herkes beni yanlış anlamış ama sorudaki yorumları okudukça anlayacaklar beni

• ama hiç şaka gibi durmuyo ya ben gerçekten dövüyosun sandım :D hiç dayanamam hemen gider silerim gözyaşını.

• Haha ben üzülüyorum ya

0|0
    0|0
  • Ben çok duygusal ve hisli bir salağım... Valla... Bir kız görsem ağlarken bende onunla ağlarım... var mıböyle bişi ya :(

0|0
    0|0
  • Hadi beraber saçlarını başlarını yolalım :D

0|0
    0|0
  • gider neyi var sorarım elimden gelen bişey varsa yardım ederim dayanamam ben ağlayan kıza

0|0
    0|0
  • püskevit yer misin ?

0|0
    0|0
  • Bu şekilde teselli ederim. Aynı şeyi kız kavgasında da yaparım. link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• piskopat mısın beee ... herkesin acıları acı eşiği farklıdır ...insanların üzüntüleri seni ilgilendirmesin . sana boş gelen bir sebep karşındaki için ölüm kalım meselesi olabilir .git tedavi ol ..

0|1
    1|0
    • Hayatım sinirlenme ya. Ben o kadar da kötü biri değilim yani bazen sinir oluyorum anlamında söyledim yoksa bıçağımı çekip saplamıyorum ağlayanlara.

• iyi de benim bildiğim psikiyatrlar çok fazla dert dinleyip konuşmazlar, o işi psikologlar yapar

• olur mu dinlerler . benim çok arkadaşım var giden ... tabi ben iyi doktorlardan bahsediyorum .. devlettekiler öyle ilaç yazıp yolluyor . ama özelse çok ilgineiyorlar .

• Valla bende çok sinir olurum ama yolmak istemem :D

0|0
    0|0
  • bi de beni yol :)

0|0
    0|0
    • Seve seve tatlım :) ağlıyo musun şimdi

• keşke

• <3 ağlama sen

Yükleniyor...