Kapat

Mini etek giyen bir kız hakkında ne düşünürsünüz ?

Mini etek giyen bir kız hakkında ne düşünürsünüz ?

bazıları kendi tercihidir diyor

bazıları ise bakılmasını istediği için diyor

özellikle erkekler ne der ?

0|0
15|60

En İyi Erkek Görüşü

• hiç sevmem sevgilim kardeşim felan kesinlikle giyemez.

1|2
    0|2
    • kardeşim felan giyemez millet bön bön bakıyor

hele sevgilim hiç giyemez kıskanırım ya var mı ötesi.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 59

• Teşhiri sevdiğini düşünürüm.

1|1
    0|0
  • Bakılması için giyiyorsa inanılmaz itici buluyorum, yakıştırdığı için giyiyorsa beğeniyorum.. Bu iki tip kendisini çok bariz belli ediyor zaten..

0|0
    0|0
  • bakılmasını istediği için mi yoksa kendine yakıştırdığı için mi giyer orası beni ilgilendirmez ama isteyen istediğini giyer ben sadece bunu bilirim. hakkında da hiçbir şey düşünmez. yakışıyosa giysin. kimsenin giydiği kimseyi ilgilendirmez.

3|0
    0|1
  • şöylemi diyorsun ben şahsen giyenlere kızmam ki hakkım yok ama eşimin giymesine kızarım açık ve net link

0|0
    0|0
  • Eteğin, pantolonun, tshirtin veya gömleğin tek başına hiçbir zaman suçu yoktur. Bu şuna benzer araba kullanmayın kaza yaparsınız. Yanlış. Araba kaza yapmaz arabayı süren kaza yapar. Mini etekte buna benzer. Mini etek giymeyipte motor olduğu 5 kilometreden belli olan öyle insanlar var ki. Ama mini etek giyipte eline zarif bir çanta alıp eğlenmeye giden hanım hanımcık kızlar da var. Sorun etekte metekte değil sorun zihniyette.

2|0
    0|0
  • kendi tercihi ne demek bir insan başkalarının orasına burasına bakmasından utanmıyorsa hiç bişeyden utanmaz bizde onlara ... deriz bir insanın vucudunu teşhir etmesi için bir sebebi vardır erkek göğsündeki kılları göstermek için açıyosa buda onun gibi bişey nedicem o kız cok mdern çağdaş mı dicem

0|0
    0|0
  • Bu soğukta giyiyorlarsa içten yanmalılar herhalde diyorum

1|0
    3|0
  • Mini etek kızlara çok yakışıyor. Hem seksi oluyorlar hemde modern giyim denilen tarz oluyor. Çok ince ve çok kalın bacak olmadıktan sonra orta derecedeki bacaklara süper yakışıyor. Mini etek giyen bir kıza bakmayan erkek yoktur. O bacakları okşayarak yukarı doğru çıkmak ister. Gönlünden öyle geçirir. Eeeee partneriniz yani erkek arkadaşınız veya eşiniz ne düşünecek bu durumda kıskanmayacak mı? Eşinize yazık değil mi? Hangi erkek eş ister, karım, sevgilim, canım, bitanem dediği eşine başka erkeklerin sulanarak bakmasını. O yüzden kendini bilen eşine değer veren bir bayan asla mini etek giymemeli. Giyiminde bir sınırı bir adabı vardır.

0|0
    0|0
  • Kendi tercihi filan hikaye guzel bacaklarim var bakin demekten baska ne olabilir . Unutmayin mini etek mini beyinleri tahrik eder.

1|1
    0|0
  • İyi düşünmem. Bana göre o kız herkese gösteriyor teşhirci diye düşünürüm. Bir kız istediği kadar güzel olsun ama yine de orasını burasını teşhir etmesi doğru demek değil. Sizin için bir erkek nasıl bütün kızlara bakması hoş değilse bizler için de kızların öyle açık saçık giyinip herkese göstermesi hoş değil..

0|0
    0|0
  • mini -etek güzel hoş

ama daha çok kışın giydiğiniz zaman daha çok beğeniyorum .kalın çorap ile birlikte üzerine uzun mont giydiğinizde daha şık olur .

yazın giydiğinizde çok ilgimi çekmez .nedeni ise çok kısa olduğundan çok çekici olması .çok kecici olduğunuzda fazla bakamam sizlere .

0|0
    0|0
  • amaann bacakların ve popon güzelse giy ama daha önemlisi onu taşımak yani mini etekle iyi görünüyormusun oturmasını kalkmasını biliyormusun frikiklere dikkat yürürkende fazla kıvırmassan bakan kişiler fazla fantazi kurmaz sanırım hoş kızmış diye bakarlar sadece

0|0
    0|0
  • bana gore sole bısy su benim ne tarz gııyındıgım baskasını ılgılendırmz ben kafama gore gıyınır cıkarm baskasına laf etmem baskkasıda bana laf etmez he su kız sole gıyınmıs bole acık secık gıyınmısse bnı ılgılendırmz o kendı kararıdır. mısal kız arkdsm olsa oyle mını etek gıyse karısmam en dogal hakkıdır dıye dusunuyorm oda bna karsmaz cnku oda benim en dogal hakkm .. :)

0|0
    0|0
  • duruma bağlı aha etek kız giymiş lan falan derim yoksa en fazla allah sahabısına bağışlasın derim ne dicem o da etekten değil kıza bağlı yani:D

0|0
    0|0
  • mini etek gıyen kız ıcın ne dusunulurkı bu bır gıyım tercıhıdır taşımasını bıldıkten sonra sıkıntı yok bence .ama bunuda 100 kızdan 20 sı ancak tasıyabılır oda ayrı mevzu

0|0
    0|0
  • bu soğukta giyiyorsa salak derim, ama normalde suyunu çıkartmamak şartıyla giymesinde sakınca yoktur.

0|0
    0|0
  • "bende bişey yok da bacaklarıma bakan olur mu acaba?" diyor diye düşünürüm.

Kadın zekasıyla ve kişiliğiyle etkilemeli erkekleri, vücuduyla değil, bence...

1|0
    0|0
  • Mini etek giydiğini düşünürüm.

1|1
    0|0
  • kız arkadasmla konustuk bu konuları sadce dugun nişan ozel gunlerde giyecek baska yerlerde giymemesi konsnda guzelce koonusup hallettik bu konuyu eger bır hayat istiyorsanız her iki tarafta feragat etmeli sdce benm dedgim olmalı dememlidir benim dusncem bu yonde

0|0
    0|0
  • bence ıkısıde gecerlı hem bakılması ıcın hemde kendılerı ıstedıklerı ozgur oldukları ıcın gıyer.ama bn tavsıye etmıyorum acıkcası kızalrın mını etek gıymesını ama bıse dıyemem ıster gıysnler ıster gıymesınler baslarına bıse gelınce erkeklere suc bulmasınalr :D

0|0
    1|0
  • İnsanları giydikleriyle sınıflandırmam veya karakter tahlili yapmam

4|0
    0|0
  • Kesinlikle iyi niyet aramam. Kimsenin namus bekçiliğini yapacak değilim fakat mini eteğin pek bir açıklaması yok bence. Bacağına güvenen gösteriyor.

0|0
    2|0
  • günaha sokuyor beni der .kötü kadın olarak düşünürüm

1|0
    0|0
  • bacaklarının güzelliğine baglı asdfghjk :)

0|0
    0|0
  • Ben şah hiç iyi seyler düşünmem direk motordur benm gözümde... edebini namusubu bilen bir aile kızı öyle giyinmez zaten.

1|0
    1|0
  • Yakışanı var yakışmayanı var. Her ince bacaklı bayan mini etek giyiyor ama aralarında bazıları varki bacakları düzgün olmadığı için hoş durmuyor.. Tabi ki giyinsin giyinmesin diyemeyiz ama hoş durmadığını düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • üşümüyorlar mı bu soğukta çok merak ediyorum?

bir de neden insan mahremini o kadar ortaya sere ki?

1|0
    0|0
  • bu ne veriyodur derim açıkcası. azmış derim.

0|1
    5|0
  • Kim ne giyerse giysin ilgilendirmez beni. Ama sevgilim ailemden biri giydirmem giydirtmem

0|0
    0|0
  • Yakışan giysin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 15

• Kesinlikle bakılmasını istediklerinden giyiniyorlar

1|2
    2|0
  • Seviyorum

Yakışıyor

Giyiyorum

Geri kalanı beni enterese etmez .

2|2
    1|0
    • yani baksak seni rahatsız etmez mi.. dediğinden o anlaşılıyor

• önemli olan eteği giyen kızın sevip sevmemesi. sonrası çok önemli değil. o kızın bacaklarına biri bakarsa da o bakan kişinin ayıbıdır. burada kızın hiçbir suçu yok

• benim eteğim benim kararım ..

1|1
    0|1
  • valla mini etek giymeninde bı uslubu var odun gıbı bacaklı hatunlarr gıyıyo kadınlıgımdan utanıyorum adam gbı fızıgı varsa gıysın kıme nee her ınsan özgurdur..

1|0
    0|0
  • giyemeyen kızlar nasılda kıskanmış :) valla o kız türkiye de yaşıyosa onun için üzülürüm. yazık gerçekten yazık. insanlar içindeki irinleri kusmuşlar yine.

1|1
    0|0
  • ben sevmiyorum ya zaten öyle giysem babam ters ters bakar :D Erkek olsam karımın öyle şeyler giymesine izin vermem sonuçta evli bir bayan

0|1
    0|1
  • Kime ne benim etegimden? Yakisiyor ve giyiyorum.

1|3
    0|1
  • Kışın manyak mı bu kız diye düşünüyorum. Ama normalde oturmasını kalkmasını biliyorsa bir şey demem. Bilmiyorsada bir şey diyemem. Bana laf düşmez.

0|0
    0|0
  • ne giydiği değil nasıl davrandığı önemlidir türbanlı olupta nelere nelere yapanlar var kısa giyinip hepsinden namuslu olan var olay niyette istekte kızın niyetnde ;)

0|1
    0|0
    • kapalı olup o. puluk yapanlar var. mini etek giyen bir kız birçok kapalıya göre namuslu olabilir yani

• çok cesur kızlardan nefret ederim.

0|1
    1|0
    • bence yanlış düşünüyorsun. sonuçta kişinin kendi isteği. kız isterse mini giyer, isterse uzun etek giyer. bu durum o kızdan başkasını ilgilendirmez bence

• Valla çok kısaya iyi gözle bakmıyorum direk yollu derim yani. Her şeyin bir adabı bir usulü var giyiceğin yerlere göre kısalıkta değişir bana göre.

0|1
    1|0
  • Ben giyorum kımse de umrumda degıl benım. Takmamak gerek.

0|1
    0|1
  • Yazın gayet normal İzmir in sıcağında uzun etek giyemezsin :D kışın biraz tuhaf olur ama

0|0
    0|0
  • açıksa kız neden giymesin kapalıysa herkes arkasından konuşur :)

0|0
    0|0
  • Bacaklarına güveniyor derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...