Eve bağlayabilceğim bir eş arıyorum

gözü dışarda olmayan ama hiç bir kadına bakmayacak,televizyon izlemeyecek,sinemaya filme gitmeyecek bir aday arıyorum sizce böyle birisi var mıdır?yani eve bağlayabilceğim

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Varsayalım böyle bir salak buldun peki sen ne yapacaksın? O nasılsa bakmıyor oh açılayım mı diyeceksin? Çünkü senin mantığında olanlar genelde bunu yapıyorlar. O yapamaz ama sen istediğini yaparsın. Neyse herkes yazmış sen en iyisi git Köpek al o bakmaz kızlara sadece seninle yatar...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Yatağınızda saatlerce beraber yatıp birbirinizin surat şekillerini ezberliceki kendi aranızda eğlenebiliceğin oyun oynamalar gıdıklaşmalar falan, beraber kitap okuyup yemek yapmak. Akşamları temiz hava alıp 1 saat eve geri gelmek falan böylemi

0|0
    0|0
  • Ömür boyu yanlızsın..

1|0
    0|0
  • Uzaktan kumandalı olsun

0|0
    0|0
  • süs köpeği al.

0|0
    0|0
  • Bir yıl kaç gün ?

365 gün 6 saat

Bu karılara desen ki 365 gün boyunca seni düşündüm de

Geri kalan 6 saat ne yaptın diye hesap sorarlar

O derece trişka

0|0
    0|0
  • aynı beni tarif etmişsin :)

0|0
    0|0
  • Al bir tane ps4 ve pes2014 ile fifa 2014'ü al ben geleyim;)

0|0
    0|0
  • Napacak bu adam peki

0|0
    0|0
  • Sıradan ve popüler olmayan biri ile evleneceksin... Çirkin olacak ama senin olacak...Budur :)

0|0
    0|0
  • bir zencir al bağla biryere en garanti yöntem bu.

0|0
    0|0
  • abla ağır fetişist o.O köle fantezisi..

0|0
    0|0
    • hiçte bile

• bu cemaat abileri nasıl oluyor

• cemaat abileri denen lavuklar insan içinde TV şeytan icadıdır deyip gece playboy TV izler sinema caiz değil deyip kuran kursu çıkışlarında 3 film birden sinemalarına gider karıya kıza bakmaz adnan hoca gibi kediciklerle takılmanın hayaliyle yaşar.. neyse muhabbet farklı yerlere gitmesin ÖYLE Bİ ERKEK DÜNYADA HENÜZ KEŞFEDİLMEDİ BACI..

• yok öyle biri :D

0|0
    0|0
  • Diger bayanlara bakmamasını anladıkta insana tv ve sinema yasagı konulurmu kisilerin yasamlarına kısıtlama koyamazsın..Hem bu tür erkekte bulamazsın..

0|0
    0|0
  • bizim sarı öküz var al eve bağla ..önünede arada ot koy hiç bir şey istemez :))

0|0
    0|0
  • Hepsi yasak olsa en kötü ihtimalle eve başka kız atar :D

0|0
    0|0
  • Pipiye benzeyen bir saksı çiçeği bul

Her işini görür... :-)

0|0
    0|0
  • tasma takaydın bari.

1|0
    0|0
  • ben varım :) evde yardım ederim :) hemide

0|0
    0|0
  • şu an yorum yaptı sana)

0|0
    0|0
  • sen en ıyısı bı tane dalmacyalı al ('.')

0|0
    0|0
  • vardırrr tabı nıye olmsasın yanı :D

0|0
    2|0
  • napıcaksın ki öyle birini ya çok sıkıcı değil mi her an seks de yapamazsınız yani niye birlikte dışarı çıkmıyosunuz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen eş değil, evcil hayvan istiyorsun belli. Bi' kedi al, dizinin dibinden eksilmesin. Sen de duygusal boşluğunu onunla tamamlarsın.

Bi' eş olamaz belki ama bi' eşten daha sadık olacağının garantisini verebilirim.

1|0
    0|0
  • öküz al sen

ama dur o da trene bakar.

2|0
    0|0
  • evde nereye bağlayacaksın .D

0|0
    0|0
  • Köpek al besle :)

0|0
    0|0
  • O kadarı olamaz heralde bırak televizyona sinemaya bakıversin ama gözünü ayarla.

0|0
    0|0
    • hayır istemiyorum bu cemaatteki abiler televizyon izlemiyordu degil mi

Yükleniyor...