Nasıl popüler olurum?

Herkes benimle ilgilensin istiyorum ben kendimi oldukça beğeniyorum ama dışarıdan ukala veya hanımefendi görüp yaklaşamıyorlar galiba kaşar değilim seks için değilde ilgi görmek istiyorum nasıl bu kadar boşta erkek varken etrafımda toplanmıyorlar güzel bir yüz ve normal bir vucut varken farklı ne olmalı

0|1
6|21

En İyi Kız Görüşü

• Kendini beğendiğini dışarı yansıtmamalısın.İnsanlar egoist olduğunu düşünebilir. Sevecen bide şirin ol derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bir kere şu kaşar kelimesinden hoşlanmıyorum ... zaten kendi cinsel hakkını kaşar gibi görünürüm diye koruyamayan bir kızdan ne beklenir ki ?

0|0
    1|0
  • o senle alakalı değil bizim mallığımız diyebilirim nedeni ise şu : sağda olsa o kıza bak at gibi olum ne bilmem ne bilmem olur fala filan diye konuşmalar ve düşünceler böyle düşünen insanda ne oluyor kız adeta tanrılaşıyor ulaşımaz oluyor ve erkek aşağılık kompleksi yaşıyor ve öz güvenini yitiriyor hal böyle olunca da erkek öz güvenini yitiriyor yanına gitsem tersler o kız bana bakmaz gibi gibi şeyler düşünüyor.Ve sonuç hayal kırıklığı

hem ne demiş Şems i Tebrizi :

Kadın bilmeye nef's

Bilene nefestir..

0|1
    0|0
  • Mutlaka sempatik siniz de, ama, her işin bir başlangıcı olgunlaşması ve finali vardır, bir süre sonra, seksin olacağını da öngörürseniz, patlama olur, merak etmeyin...

0|0
    0|0
  • o değilde bende bu hastalığın adını merak ediyorum doğrusu..

0|0
    0|0
  • çok kişi ilgilenince iyi niyetle mi ilgilenecekler sanki.popüler olmanın nesi bu kadar önemli ki.Sen ahlak ve kültürünle iyi niyetinle hanım hanımcık bir kadın ol göstermeseler bile herkes beğenir seni.hem ne kadar alçaktan uçarsan düştüğünde o kadar az canın yanar(bu tibet atasözümüydü ki ?)

0|0
    0|0
  • Vallahi kusura bakma ama, kaşar değilsin madem bu ilgi merakı neden? he bakılmasını beğenilmesini çoğu bayan sever, tek kendileriyle ilgilensin isterler, haklısın... Tam olarak neden senle ilgilensinler istiyorsun?

0|0
    0|0
  • vermen lazım..!

0|0
    0|0
  • Populer olmaya çalışarak değil insan karakteriyle populer biri olur. Seninde karakterin böyle. Zorla populer olmaya çalışırsan ister istemez kaşar denir. Akışına bırak illaki sana göre birileri denk gelir bro

0|0
    0|0
  • neden herkes seninle ilgilensin? 1 kişi yetmiyor mu?

bari soruna cevap veriyim çok güzelsen bunun çıktıgı biri vardır diye düşünüyor olabilirler

yada senin hal ve hareketlerindir sorun

0|0
    0|0
    • Bu devirde gerçek aşkyok 1kişi yetmiyor

• bırakk beaa; madem bu kadar iddaalısın seni kaçıranlar üzülsün:) bu yaştan sonra yapacağın hareketler yanlış yorumlanmasın? nasıl bir iş ortamında çalışıyosu npeki

0|0
    0|0
    • Ofıs ıste plaza

• bi de plaza ortamı; o kadar kolay ki ilgi çekmek:) ama yanlış da anlaşılma olabilir tabii:)

• bence yakınlık. samimi olmak. çevren geniş olsun istiyorsun. o zaman herkesle arayı kur. uzak olduğun için yanına gelmekten çekiniyor ola bilirler bence...

0|0
    0|0
  • suç sende mesela bu sitede bile sanki akraban varmış gibi gizli tutmuşsun kensini:d sen böleyken onlar neden gelsin ki neden ilgi gösterisinler!

0|0
    0|0
    • :)haklısın ama açık tutsam kaşar der geçerler genellikle cınsellık ilgim olduğu için

• sen ekle bakim beni kardeşim korkma sapık değilim!

• çirkinsin belki de

1|0
    0|0
    • İşte güzellik neler olmasıdır ben güzel buluyorum ama olmayan birşey var demekki

• resmin olsa eksikleri söyleyebilirim belki de bakımsızsındır ya da giyimin yanlıştır

• edepli ol bencee

0|0
    0|0
  • Sen kısaca artist olmak istiyorsun doğru adrestesin :))

0|0
    0|0
  • Farklı olmaktan niye çekiniyosunki gurur duyman gerek böyle oluyo diye otur oturdugun yerde :DD

0|0
    0|0
  • Çocuk gibisin ilgi alaka istiyorsun yani

0|0
    0|0
  • nerde çalışıyodun sen tam olarak atsana özelden :)

0|0
    0|0
  • Bir iş ve bir evdi sadece mutluluk takıntısı

0|0
    0|0
  • ''Fuck Me!'' yazılı bir T-shırt giyersen tamamdır. Başka türlü mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Samimi değilsin demek ki. Çok kız arkadaşım var ama konuşurken falan o gözlerindeki samimiyete göre yakın duruyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• belkide biraz fazla güzel olduğun için utanıp yanına yaklaşamıyorlardır biraz daha rahat dur erkeklerle iletişim kurmaya çalış bak o zaman nasıl peşinden koşuyorlar :)

1|0
    0|0
  • Demekki sandığın kadar güzel değilsin

aynada kendine uzun zaman baktığında sevebileceğin özellikler görürsün ama çoğu kişi bu kadar uzun bakmaz

yada güzelsindir ama klişe olsada herşey güzellik değildir ...

0|0
    0|0
  • Egonu yenemezsen hep böyle olursun.

0|0
    0|0
  • Onları çekecek zeka lazım akıl lazım karakter lazım

0|0
    0|0
    • Hepsinin oldugunu düşünüyorum kimse yok değil ma biraz egom yüksek çokca beğenen olsun istiyorum

• Başka söze ne hacet :)

• soğuk bir güzelliğin olabilir. bıraz gözlerde samimilik sıcaklık olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...