Kaybettıgın bır erkegı gerı kazanmanın yolları neler olabılır sızce?

evet sorum gayet acık kaybettıgınız bır erkegı ya da bır kızı kazanmanın yolları nelerdır sızce? onu gerı kazanmamız mumkun mu?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• kaybetmeyi göze alamıyorsan kaybetmeden önce düşüneceksin onu, düşünmemiş kaybetmişsen oturup ağlamayacaksın.. ben onu bilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kaybeden beni kaybetmiştir zaten onu kazanmak için uğraşmam, uğraşmanın bir anlamı yok kendimi küçük düşürmem .

0|0
    0|0
  • ben olsam geri dönmezdim bir erkek olarak..

0|0
    0|0
  • Banyodan çıkınca aynı elbise giyilmez

İnceyi anladın sen

0|0
    0|0
  • kaybettiğin erkeği bırak bak burada bir selamla kazanacağın bir sürü mavili var hadi selam ver hepsine güzel güzel kaynaşın bakalım

cayırt

0|0
    0|0
  • Ver gitsin

0|0
    0|0
  • kazana bilirsin. tabi seni gerçekten seviyorsa.

0|0
    0|0
  • ya boş ver ne kazanacağım onu yaa benden uzak dursun derim eğer beni terk edip gittiyse

0|0
    0|0
  • kaybettiğimiz bir kızı nasıl geri kazanabiliriz peki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kazanılır eskiden sorun olan şeyleri çözüme kavuşturmak gerek, her sorun olan konuyu çözeceksin fakat hiçbirşey eskisi gibi olmaz. Hep eskiler açılır buda yorar her iki tarafı...

0|0
    0|0
  • eğer gercekten seviosa kazanılabilir.. ama ona da baglı durum sen adım atarsın ama karsılık gelmezse üzülürsün.. ya da karsılık gelir ama bı sure sonra yıne biter yıne canın yanar.. hala umudun varsa ama peşine düş derim .

0|0
    0|0
  • uğraşma boşver döndüğünde hiçbişi aynı olmıcak emin ol

0|0
    0|0
  • Mümkün olduğu şartlar kadar işte . Oda değer ve sevgi bağlantısı varsa .

0|0
    0|0
  • Çöpe atılmış mendil artık deforme olmuştur kullanılmaz

İnceyi anladın, sektör et gitsin.

0|0
    0|0
  • Birincisi ben kaybetmem.

İkincisi gittiyse cokta problem değil.

0|0
    0|1
Yükleniyor...