En yakın arkadaşınız ünlü olsa ne yaparsınız?

En yakın arkadaşınız ünlü olsa ne yaparsınız? Şimdi hergün sizinle takılan gezen vs kendi halinde olan bir arkadaşınız birgün yeteneği sayesinde bir patlıyor ki tüm dünya onu tanımaya başlıyor, arkadaşınız şöhreti de parayı da bir anda elde ediyor... Ona olan davranışınız değişir mi bu durumda? Ne yaparsınız?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• hiç unutmam barış akarsu geldi barın önüne,arkadaşlarını gördü.elemanların arkası dönüktü bu uzandı naber diye,çocuklar oo barış hoşgeldin naber falan dedi,kimse aşırı hareketlenmedi,kimse bulunduğu ortamı bozmadı.1-2 dakika sonra hadi görüşürüz diyerek uzaklaştı barış akarsu elemanlar görüşürüz dedi ve muhabbete devam ettiler.o adamlar gibi olurdum,arkadaşımın da öyle olmasını isterdim

0|0
    0|1
    • Ne güzel. Ama ben ünlü olsam eminim çok insan değişecek, ya da ben sırf onlar benim ünlü olmadığım zamanlarda yanımda değiller diye, onlar ben ünlü olduktan sonra yanıma geldiklerinde eskiden nerdeydiniz dediğimde ya da yüz vermediğim de şımarmış gibi algılanacağım, ama bir tek bugün yanımda olan insanlarla iletişimi koparmam ben sadece. Öyle bir durum olsa tabi. Yoksa ünlü olacağım gibi birşey demiyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• O beni unutmadan ben onu unutulanlar listesine alırım :)

0|0
    0|2
    • Nasıl yani? O seni unutmasa bile sen onunla artık görüşmek istemez misin? Doğru mu anladım

• yani ünlü olunca beni bir daha arayıp soracağını sanmam :S

neyse bosver :(

• Ha tamam şimdi anladım :) önyargılı olmamak lazım ama. Yoksa böyle birşey mi geldi başına daha önce?

• hyr degismez yine eskisi gibi cok iyi ve hergun takilirdim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok yakın arkadaşım çok ünlü bir kanalda haber spikeri oldu. Arkadaşlığımız değişmedi. Ne benim ona olan davranışım ne de onun bana olan davranışında bir değişiklik oldu. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...