Arkadaşlar lutfen akil verin herkes okusun

Arkadaşlar benim sınıfımda onumde oturan kiza aşık oldum o bana asıkmı bilmiyorum espiri yaptığımda bir tek o gülüyo başkası espri yaptıginda bana bakıp guluyor bir arada arkasını dönüp bana adın mehmetmiydi dedi sonra bu kizın sinifi degisti tenefuslerde hep bizim sınıfa geliyor bir kaç kere goz goze geldik ben bakmadığım zaman o bir kaç kere bana bakmış ben selqm vermeden o asla selam vermiyo benim yanimda biri varsa gelir onla konuşur benle konuşmaz yokmuşum gibi davranır bir arada otobusteydik sohbetin ortasında senin adın mehmetmiydi sen benim eski sınıfımdamıydın dedi ertesi günde koluna iki erkek alarak benim bulundugum ortama geldi ve iki tane sevgilim var dedi surekli benim yanimda saçlarını arkaya atiyor

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• bana kalirsa asik sna :D seni kiskandirmaya calisiyor.. umursamaz tavirlar falan.. biraz cesaretli ol ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ah sizi gidi liseli saf aşıklar

0|0
    0|0
  • Anlamadm kankakanka ben kızı

0|0
    0|0
  • bence sana karşı bir ilgisi olabilir bazıları dediğin gibi sevdiğini görmezden gelir yok sayar benim bir arkadaşım var oda öyle yapıyo mesele:)

0|0
    0|0
  • kız terazi burcu çok tanınıyor ve tanıyor bence okulda , ama seni sevmiyor

0|0
    0|0
  • hani ben kendimi o kızın yerine koyuyorum da ben hoslansam arkadaslık istegini kabul ederdim yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu Bayan Arkadaşımız Anlaşılan Senden Hoşlanıyor Pas Ver Bence.Sen Konuşmuyorsan Konuşmaya Başla Derim.

0|0
    0|0
    • lan hoslansa niye facebookda kabul etmesin, hoslanmıyor dalga geciyor

• Olabilir.Facebok Üzerinden Kabul Etse Hoşlandığını Göstermez.Peki Neden Kıskandırmaya Çalışsın.

• Senle dalga geçiyor abi, nesin sen ezik misin anasını satıyım, kıza bakma güzel bişeyde söyleme gördüğünde küçümse hatta alma ortamına felan dalga geç artık yanına bile gelmeye çekinsin o derece kötü davran. Kimsenin sizi küçük görmesine izin vermeyin arkadaşlar ya. not: küfürlü konuşma yinede sadece küçümse horgör senin ondan üstün olduğunu görsün

0|0
    0|0
    • Evet senin gibi eziğim anlayacaklar gelsin dedim anlamadın galiba

• Anladım işte cevabınıda verdim, benim 10 da birim olsan burada senle dalga gecen kız için soru sormazdın ezik

• Yüz yüze konus
    bence

0|0
    0|0
  • henüz kendini bulamamış genç bir kızcağız

0|0
    0|0
  • başkası espri yapınca niye sana bakıp gülüyo mk nasıl bir fantazi la buu

0|0
    0|0
Yükleniyor...