Başkasının yanında çalışmaktan memnunmusunuz?

İstenildiği gibi yazın ama bana hakaret etmeyin ben soru soruyorum istemezsen yazmazsın herşeyde hakeret yettti artık...

• Hayır başkasının yanında amelelikten bıktım
    50% (1)0% (0)50% (1)Oy Ver
  • Üç kuruş maaş için sömürüp kölelemekten bunaldım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çok memnunum gayet iyi mobbinglerle yaşıyorum
    50% (1)0% (0)50% (1)Oy Ver
  • Ee olum bizim bakan babamız yok ki kurtulalım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tamamen orta çağ kölesinden farkım yok dostum..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• devlet dışındaki hiçbir işi sevmiorum.. özel sektörde herkes eşit olmayabılıor ve zorlukları var ama devlette durum daha iyi diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • aynen cok haklısın bnde öyle düşünüyorum

• c.tesiyi bırak pazar bile işe çağırıyor %100 mesai var onu vermemek için takla atıyorlar ama 1 saat calısma nasıl keaseerler paranı i*neler

• Aynen kesinlikle dediğin gibi kesinlikle..

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç çalışmadım daha önce devlet kurumları dışında orası da yine idare ederdi .

0|0
    0|0
  • Ben memnunum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ortaçağ'dan kalmış feodal sistemin içinde çalışıp gidiyoruz ama yapacak bir şey yok .

0|0
    0|0
  • Değilim valla onun için kpss ye hazırlanıyorum

0|0
    0|0
    • Aferin sana arkadaşım yalınız iyi puan bile alsan referans şartmış bizzat girenle konuştum sınavlada iş bitmiyor haberin olsun 2 kulvarıda halletmen lazım gibi gözüküyor..onun dışında samimi birisin özel sektör dostum tam bir amele kölelik düzeni kurmuş "az para sonsuz çalışma haa cumarteside dahil hariç değil cumarteside bunun pizzası pizza istemiyorum sende pizza yeme bırak pizzaları onlara kalsın..

• yani durum aşşa yukarı öyle fabrikada bir 10 yıl calıscan ki maaşın yükselsin o da işden cıkarılmazsan kpss sınvdan yüksek puan alıp atanmak şart hayırlısıyla napalım

• Aynen dediğin gibi inşallah iyi olur herşey arkadaşım sağol sadece şu maskeciler yok mukeriz yerine koyup eline alıp mikrofonu nerdeyse büt milleti suçluycak sanki ben yapmışım gibi ah ah dur bakalım euro dolar uçtu olmadı krizle kriz geldi mi kimse tutamaz,doğru durmayan durmazsan euroda dolarda çıkar hep aynı masal dış güçler sokayım dış güçlerine sen evinin ortasına yap sonra dış güçler pisledi olsun var mıböyle dalga ya.

Yükleniyor...