Nereye gitsem sen oradasın, nasıl unuturum?

bu gece anladım ki seni aklımdan çıkartmak için nereye kaçsam da, aslında sen hep birşeylerde yanımdasın. o sana benzeyen adam dönüş yolunda senin çaldığın şarkı, ben seni nasıl unuturum bilmiyorum. çok acıyor kalbim çok. bitsin bu acı ya da artık seni bana geri getirsin bir mucize.

SENİ SEVİYORUM.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Onu sevmek için ona ihtiyacın yok o olmadan da sen onu sevebilirsin. sevginle yaşıyorsun uzak olsan da hayatına devam etmeyi bildiğin sürece sorun yok ;)

0|0
    0|0
    • o beni terketseydi ya da ben bir hatasından terketseydim. bu dediğiniz doğruydu. ama yarım kaldı o da ben de vazgeçemedik bir birimizden hala ama vazgeçmişi oynadık. benden vazgeçseydi onca huysuzluğuma rağmen hala benimle konuşmazdı. değilmi onu onsuz sevmek acı veriyo :( ama korkuyorum hayır demesinden ona söyleyemiyorum.

• rica ederim asma yüzünü yeterli olur benim için

• sağol :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Sensiz bir akşamın daha çıkmazında,

Yaktı hasretin..yaktı sevdan…..

göz yaşlarım bitkin,uykularım firari…

bugün hayat en hüzünlü renginden vuruyor yüreğime…

Gece,Gece yağıyor Üstüme,üstüme...!

Bazen hüzün bazen sevda bazen de ayrılık kokar bu sokaklar…

SIRASINI BEKLER VE VuRUR VAKTİ SAATİ GELİNCE…

sen düşüyorsun gecelerime sevgili…

Sen düşüyorsun yüreğime

bütün vazgeçilmezliğinle..

Kuytularına çökmüşüm,

Yüreğimde sensizlik

yüreğimde yokluğun…

Yüreğimde tutuklu güvercinler…

Yine yakalandım fırtınalarına..

Gemilerim batık…

Bütün hasretlere inat.

Sen geliyorsun sevgili…

Sen geliyorsun aklıma…!

Fersiz bir ışık vuruyor üzerime sadece …

bu sevda kararsız…

bu sevda yorgun….

bu sevda suskun….

Sen bilir misin avaz avaz susmak ne demek …

avaz avaz ağlamak kolaydır da

ya susmak…susmak kolay mı….

işte ben şu an en zorunu yaşıyorum….

üzerimden kar geçer yağmur geçer

dolu geçer belki…

içim avaz avaz bağırsa da susuyorum be sevgili…

Hiç anlamadım ki.

sen bana gitmek için mi gelmiştin…

kendimden bile sakınırken seni..…

söylemek ne mümkün ayrılık kelimesini..

gelmiyor..

gelmiyor işte bir türlü dilimin ucuna…

Her gittiğinde

Gittiğin yerden kanıyorum sevgili..

bırak

Bırak artık uzakları sevmeyi

vazgeç ..

hasretimi al …özlemimi al..

ve sevdamı al da al hepsini al….

yeter ki sen geri gel bu kente…

ne yaparsam yapayım bir sana

bir sana eksiğim işte...

Üşüyorum…

ÜŞÜYORUM korkak düşüyor düşlerim ayrılıklara…

Bendesin hala

sen benden gittiğini mi sanıyorsun sevgili…

bütün yaşadığımız ayrılıklara inat

sen benden hiç gitmedin ki… .

İstemezsen bu sevdayı göm beni..Ama bil ki Ben saklamışım sevgili canımın ta içine seni…..

umarım yeterli olur bu sana :))

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • madem bu kadar önemli senin için bunu ona söylesene yaptığın yorumlara baktım gerçekten üzüldüm bence ne olursa olsun konuş açıkça imkansız yada olmuyacak birşey yok kır zincirini dene derim mutlaka yoksa ömür boyu bunun acısını bile çekebilirsin

0|0
    0|0
    • kaç kere denedim ama hep kaybettim onu korktum ona güvenmekten kaçtım. bikez daha karşısına geçmeye güzüm kalmadı hala kapıları bana açık geçen gün konuştum telefonda özledim diyemedim. :( ona mektup yazıp verecektim herşeyi . veremedim.

• yapıcak bişi yok sen kafanda bitirmişsin zaten herşeyi

• :( sağol

• Kim nasıl yani ben mi ? hö? Şey, teşekkürler *.*

0|0
    0|0
    • niye dalga geçiyorsun. kalbin yokmu senin. aşk acısı nedir yaşadınmı hiç. pişmanlıkların olmadımı hiç.?

• bunun soru neresinde? muhtemelen silinecektir. boşu boşuna duygusala bağlıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Bende seni bekliyorum.Aşkımı kaç kez söyledim.. Kendini gizleme gel artık..Mutlu olup yaşayalım..

0|0
    0|0
  • karışık işler

0|0
    0|0
  • Bittiği zaman bu acı anlayacaksın boş birşey üzülmek.

0|0
    0|0
  • ben de orda mıyım:)?

0|0
    0|0
  • senin için ne yapabiliriz?

0|0
    0|0
    • onu arayıp ona bunları söyleyemem. yakın arkadaşlarım acımı yeterince dinledi. buraya yazmak istedim. boşluğa seslenmek. haykırmak. çığlık atmak gibi birşeydi hissettiğim. hiç kimse birşey yapamazki buduruma. düşünmeniz ve ilginiz bile bana yetti sağolun. :(

• noluyo yaa gece gece

0|0
    0|0
  • çok acı çok sevgi demişler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gitmek çözül olmadı hiç olmayacak da,kaçmak anlamsız hep de öyle kalacak,akıl ve irade asıl olan bunlar ki rehberin de her zaman aklın olsun ...eger duygularınla yön bulmaya çalısırsan yanılma ihtimalin yüksek,durakta bekleme yapıp otobüsü kaçırıp yaya kalma zamanında yaşa ve çabuk tüketme ne kendini ne hayatını hele de degmiyorsa eger hiç...

0|0
    0|0
    • öyle yarım kaldıki, öyle doyamadan bittiki, öyle derinden tanımadan bittiki değermi değmezmi bilemem. ama onca şeye rağmen hala onu aradığımda benimle konuşuyor barışıyor bi gün bana seni istemesem telefonlarına çıkmazdım demişti. yanılabilirim elbette ama huyunu biliyorum. ve onunda yarım kaldığını.

• Zamanla anlayacaksın onu sevmediğini de anlayacaksın kendine biraz zman ver.

0|0
    0|0
    • 1 yıl oldu tam unuttum diyorum. bi bakıyorum aklımda yine o. onu bana unutturacak biri çıkmadı karşıma. her yeni başlangıçta aklımda o yokyu sadece onundan daha iyisini görmedim

• dünyanın bı ucunada gıtsek anılar ve kalbımızdekıler bızden gıtmıyor ıste.umarım gerı getırır sana o mucıze onu.

0|0
    0|0
  • Bir mucize bende istiyorum

0|0
    0|0
    • aslında vaktinde doğru davransak mucizeye gerek kalmaz ama :(

• Olan oldu gozlerimin icine bakip gulen o kisi yok gelmezde uzuldum ama ne yapimki baska

• :(

• He ok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...