Hangi erkek olsa aynısını mı yapardı ? Özellikle erkeklerin yorumlarını bekliyorum.

Bi erkek arkadaşım var farklı şehirdeniz sanal arkadaşım ama çok yakınız.Bildiğim kadarıyla başka bir kızı seviyor ama zaman zaman konuşurken mesajla onu azdırmamı istiyor.Ama hani bunu şaka yoluylada olsa rahat rahat konuşuyor bunları benimle.Benim asıl sorum benimle bu konuları konuştuğu için bana karşı bişeler hissediyor mudur yoksa hangi erkek olsa aynısını mı yapardı ? Seviyeli ve ciddi cevaplar verirseniz sevinirim.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• sana karşı kalkan bir şey vardır aptal olma kulandırma kendini

2|0
    0|0
    • ona karşı bişeler hissettiğim için buna izin veriyorum aslında..

• Ya sevgilisi değil sevdiği birisi var.Ama bunu yapması sevdiği kişiyede bağlı olmadığını gösteriyor bence.Bende onu etkileyebilmek için dediğim gibi bazen karşılık veriyorum.Elbette bende karşılık vermek istemiyorum çünkü onun gözünde öyle birisi gibi olmak istemiyorum

• Olmak istemniyorsun ama olmuşsun bile çok geç artık

Erkekler Ne Diyor 6

• aynısını yapardı kim olsa

1|0
    0|0
  • her erkek bunu yaparmı bilmiyorum ama normal bir erkekte bu tarz sapkın düşünceler sağlıklı bir ilişki doğurmaz onu biliyorum

1|0
    0|0
  • şimdi bir erkek belli seviyeye kadar bu tür azgınları belli etmemeli bence sen tepki vermeğin sürece ısırmaya devam edecek dikkatli ol :)

1|0
    0|0
  • Bende olsam bende isterdim hatta ozelden mesajini bekliyor :-) saka bir yana bu her erkeğin içindeki abazanin bir yansimasi

1|0
    0|0
  • Onun için işlevi belli bir araçsın başkasını seviyorsa bu ancak seni kullandığını gösterir

1|0
    0|0
  • hangi şehirden bu arkadaşın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...