Noldu bana biriniz açıklar mısınız ?

geçen gün kuzenim hasta olmuş halamda git kuzenine reçetedeki ilacı al dedi bende herzaman gittiğimden farklı eczaneye gittim o ilaçtan yokmuş ordada genç biri vardı sipariş ederim 1 saat sonra gelir dedi bende neyse ya başka eczanelere bakarım dedim o çocukta yok sipariş veriyorum 1 saat sonra benden alcaksın ilacı dedi çocuk dedğimde 23 yaşında falan herneyse 1 saat sonra gittim yok 15 dk sonra gel dedi bende numaramı veriyim gelince arayın dedim çocukta yok kartımızı veriyim dedi kartta eczanenenin numarası vardı arkasına kendi numarasını yazdı 15 dakika sonra geldi mi ilaç diye ardım gelmiş işte ilacı aldım

AKŞAM

bu çocuk mesaj atmış işte beni aramışsın diye bende yok yanlış olmuş dedim oda sen bu ilacı alan değil misin dedi alan baya sohbet ettik ertesi gün de sohbete devam ediyoduk çocuk : moralimde çok bozuk keşke burada olsan sana sarılırdım hatta gelsene dedi bende yok müsait değilim dedim ----çıkmıyoruz----- sonra tekrar gelsen omuzuna yatardım falan dedi bende korkmaya başladım beni görünce üstüme atlıycaksın falan diye oda beni aradı yanlış anladın benim seninle konuşurken bir çıkarım olmadan konuşuyorum falan özür dilerim falan dedi kapattık telefonu 1.5 gündür hiç mesaj atmadı noldu şimdi anlamadım bana bir açıklama yapın bende hiç mesaj atmadım

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Heyyyy.. Ohppppp.. az bir kendine gel.. ne iş yaaa... Seni elde etmek bu adar basit mi yani..?

Bak gelmezsen yanıma..öleceğim..hayatıma mal olmuş olacalsın.. herkes sen gelmedin diye öldüğümü bilecek... hadi yanıma gel.. heüü...ehü..ehü...

( Numaran olmadığı için arayıp özür dileyemiyorum..kusura bakma) ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Açık açık seni kullanmak yatağa atmak istemiş

0|0
    0|0
  • yavrucum :D iyiki gitmemişsin iyiki müsait değilmişsin vallahi anan seni kadir gecesi doğurmuş :D

0|0
    0|0
  • Sendeee bir seyler yok degil hani atsaymis keske bir sinerji yapardiniz artik :-)

0|0
    0|0
  • Anan seni kadir gecesi doğurmuş kaçççç

0|0
    0|0
  • bu çocuğun amacı seni yatağa atmak

0|0
    0|0
  • senden hoslandıgı sevdigi falan yok, bosuna hayal kurma daha da mesaj atmaz sana :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İlk mesajda tepkini gösterecektin "sen kim oluyorsun da sarılırız falan diyorsun" gibi bir şey demen gerekirdi.

Bu ne samimiyet yahu.İşte bu yüzden telefon numaramı vermemek konusunda diretiyorum,hatta arayacaksam bu tarz şeyleri babamın telefonundan arıyorum hadi geri dönsün bakalım ne oluyor!

Akşam akşam tepemin tası attı...

0|0
    0|0
  • Yavşamış resmen.

2|1
    0|0
  • daha ilk mesajda dediklerine bak gerizekalının yanımda olsan sarılırdım falanmış

0|0
    0|0
  • ne olacak, kullanmaya çalışmış seni. kullanamayacağını anlayınca da yeni aşklara yelken açmış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...