Kapat

Eliptik bisiklet mi koşu bandı mı?

Eve ter atmak kondisyon yapmak için birini almak istiyorum. Bu işle ilgilenenler ya da kullanıcı yorumları alabilirmiyim 176 boy 72 kiloyum zayıflamak için almıyorum. Hangisi daha sağlıklı hangisinin bakımı kolay ve ucuz ya da daha uzun ömürlü

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Bunu mu :) eliptik bisiklet kesinlikle hem kaslara zarar vermiyor hem kasları daha iyi çalıştırıyor.

0|1
    0|0
    • :)))) yok yaa cumartesi gecesi bir soruda yorum yapmistimya ezgi kim olayının devamıydı :)

• Kiskandirmanin hangi kadınlarda ise yaradığını nasıl anlayacagiz :) deneme yanılma yöntemi haric

• telefonunu karıştırıp ,özelini didikleyen bir kadını kıskandırmamalısın en azından canının selameti için:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• makineden uzak durunuz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle koşu bandı .

0|0
    0|0
  • Koşu bandı daha iyi

0|0
    0|0
  • koşu bandı

0|0
    0|0
  • günlük düzenli yürüyosan koşu bandına gerek yok bence ben kullnamıyorm bisiklette müthiş ter atıyorum . ama pilatesi öneririm

0|0
    0|0
  • Ben bisiklet alicam daha önce kullandim ondan...

0|0
    0|0
  • Eliptik adamı öldürüyo. Müthiş ter atarsın. Yeminle canavar diyorum ben ona ya.

0|0
    0|0
    • Spor salonunda kullanmistim biliyorum koşu bandı hiç kullanmadım ama o yüzden sordum

Erkekler Ne Diyor 7

• Parasal gücünüz ve yeriniz varsa ikisini de alın derim..ama sadece birini alacak gücünüz varsa koşu bandı derim.

0|0
    0|0
  • eliptik maf ediyor ya insanı bir süre sonra gına geliyor zorluğundan :D koşu bandı iyidir uzun süreli spor için. hem daha kolay hem kilo vermene yardımcı olur

0|0
    0|0
  • koşu bandı bisiklet bir süre sonra tercih dısı kalıyor çok uzun süre kullanamıyorsun.

0|0
    0|0
  • bisiklet...sadece koşmaktan daha çok kas çalıştırıyor...

0|0
    0|0
  • bence hersabah kosuya cikmalisin daha saglikli hem sahilde deniz havasi alirsin

0|0
    0|0
  • koşu bandı eklemlere zararlı .. eklikliptirik daha doğal . fakat yolda koşu daha yararlı

0|0
    0|0
  • eliptik bisiklet daha fazla kasını çalıştırır

0|0
    0|0
Yükleniyor...