Güzel bir başlangıçmı yoksa yanılgı mı ?

önceleri sadece cinsel birlikteikle başlayan bir iişki düşünün arkadaşlar. ve erkek başka kızlarla da birlikte oldugunu anlatıyor başkalarıda var hayatımda diyor vs.. yaklaşık 1.5 ay sonra başkası olmasın hayatında ben sana yeterim canım uzun bir süre olmasın diyor. 2 hafta sonra senden başka türlü etkileniyorum başka türlü zevk alıyorum senle aramda bir bağ var sennde bana olan bağını seviyorum diyor. yani bunun nası oldugunu tarif edemem başka bişi diyor. ve en son da bugün bn buna zarf attım bakalım nolcak dedım. ve hayatımda sevebileceğim biri çıkarsa değerlendiririm belli olmaz canım dedım herkes için böle değil midir ki dedim ? hiç bir yorm yapmadı hızlı yazan adam bir süre bişi yazmadı. bende bir süre sonra şu an öyle biri yok ama dedim ve hemen hımm yazmış. sizce durm nedir arkadaşlar ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili olmadan cinsellik yasadin demek.ben olsam senin gibileri kullanirim ki aklin basina gelsin.karsina ileride baska biri cikinca bunu ne yuzle anlatacaksin.tiksiniyorum sizin gibilerden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• seni kaybetme korkusu var.ayrıca cinsel olarak başlasada birşeyler hissedebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Senden gerçekten etkilendiyse cinselliğinde önüne geçen sevgi merhamet duygularının etkisni görmüş olman lazım.Cinsellik sonrası sana kahvaltı hazırlaması birlikte dışarda yemek yemeniz sinemaye gitmeniz gibi sosyal paylaşımların artmış olması söyledikleri ile yaptıklarının bir olduğunu gösterir.

0|0
    0|0
  • Başta seviştiniz yani öyle mi? Nası gerçekleşti ki bu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence erkekler elinde olan kızları kaybetmemk ıcın yalan atabılırler senn ıcınde hıc yoktan ıyıdır abi ya faln diyerek arkdslarına anlatmıs olabılır:) kendını kullndırma .. yarın oburgun asık oldugun bırı cıkar karsına gecmısınden sende tıksınırsın .. dersınkı keske ılkler onnla olsaydı .. bence ılk hamleyı senn yapman lzm mesela kıskandır .. tepkısını olc . hıc arama senı nekadar arıcAK Bakalım ?

0|0
    0|0
    • aramayınca arıyor mes atıyor neden beni aramıyosun yazmıyosun diye ? ama kıskandırmadım hiç en fazla birisi olabilir zamanı gelince dedim

• bı erkekle fotoğraf cekıl mesela bulusunca ona onu anlat bana deger verıyor benim ıcın boyle yaptı falan de .. bende senn durumunu yasamıstım bır zamanlar saat almıstım hedıye olarak sureklı takıyordu ban deger verdıgını o sekılde gormustum bnıde sık sık arıyordu daha sonra ben kendı aklımdan bıtırdım num falan degstrmıstım .. senı nekadar taktıgını konusmasından davranısından anlayabılırsın zaten

• hımm teşekkürler canım

Yükleniyor...