Maddıyatmı karıyermı

sorum bayanlara avaba yuksek lısansını yapmıs gelecegı olan bır ıste calısıp arabasını yenı yenı almaya baslayıp sızınle ılgılenen bırısınımı yoksa babadan cok zengın gununun cogunu starbucslarda gecırıp sızınle ılgılenıp sevkat gosteren bırınımı tercıh edersınız?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ilki daha cazip takibi..kendi parmaklariyla biyerleri tirmalayip gelen bir insan elindekilerin daha cok degerini bilir bana kalirsa...Çünkü kendi kazanmis emek harcamistir artı birde kendini gelistirmis egitim duzeyi ve genel kültürü yuksek biriyle konusmak cok daha zevklidir..

0|1
    0|0
    • daha luks elıt mekanlar yerıne daha orta hallı kafelere gıtmek pahasınamı?

• Ben hayatım boyunca paraya cok değer veren biri olmadim.para benim icin amac değil arac sadece.gerektigi kadar.luks mekanlara ozenen bir hatun olmadim.benim kriterlerim sabit bir iliskide..

Kızlar Ne Diyor 3

• kariyer olursa maddiyat gelir zaten peşinden

0|1
    0|0
  • İşin içinde aşk varsa isterse çöpçü olsun gene onu seçer insan ama mantık evliliğini soruyorsan zengin bir erkek ister kadın... zengin olmasının yanında kariyeride önemli tabi

0|0
    0|0
    • mantık olması ıcın erkegın 45 olması lazım bızım yaslarımıza gore sartlar esıt yas fızık boy kılo-sevkat-ılgı sadece maddıyat farkı

• ınsalah sonuna kadar mutlu olurlar ama bu sekıldekı ılsıkıelrde evlenseler dahı erkegın kendını kotu hıssetmesınden kendını asagıda gormesınden dolayı ıtıyor maalesef,

• bende öyle düşünüyorum sonucta kadın avukat erkek hiç bir işte değil bir yerden sonra erkek onun altında ezilir diye düşünüyorum ama onun için işi bırakıcagını bile sölüor bana

• ben meslek derim her zaman sırtı yere gelmez o adamın çünkü ve ben çalışkan erkeklerden etkilenirim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Her ikisini de ister onlar..

0|1
    0|0
Yükleniyor...