Hayat enerjim nerde ?

10 yıl profesyonel voleybol ve basketboldan sonra 2 senedir çöktüm resmen sporu özledim ama bir amacım yokmuş gibi geliyor psikolagamı gitsem ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• spor bırakılırmı ya mesleğim olduğundan mı bilmiyorum sabah kalktığımda tek düşündüğüm daha verimli bir antreman geçirebilmek

0|0
    0|0
    • psikolojigmi sorunum

• denemeyi düşünüyorum gerçekten moralim bozuluyor kendi durumuma kilo aldıgımı hissedebiliyorum paspal bir kız oldum çıktım

• bence kendine gaz ver ne hale geldim de başla spora enerjinde eski haline dönecektir

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet, psikologa git ve durumunu anlat. Sana yardımcı olacaktır. Zaten o insanlar bunun için var. Ama kendine etiket koyma, delirdim mi ben, ne oldu bana deme. Her insan ayni seyleri yasiyor sonucta

1|0
    0|0
  • bence tek ilacın spor senın

1|0
    0|0
    • halim yok ya da beynim bana oyun oynuyor

• teşekkür ederim

• bişey degıl ne demek ;)

• dövüş sporlarına çok meraklıydım taakii benden 15 cm daha kısa ve 15 kilo daha az bir kickbokscu tarafından dayak yiyene kadar :D bence sen 10 yıl yaptığın sporu sakın bırakma bir amaç olmasın içinde sadece sev ve yap :)

0|0
    0|0
  • Yeniden başla.

0|0
    0|0
  • halı sahada sakatlandımdan beri spor yapamıyorum hep içimde bir özlem var ama bence pisikologa git kesinlikle bırakılcak birşey değil hangi spor branşı olursa olsun

0|0
    0|0
  • boks salonuna yazıl

0|0
    1|0
    • :D ben sana spor yapmak için enerjim yok diyorum sen boksa yazıl diyorsun

• atarlanma hemen

bu özgüvensiz, pısırık halin hoşuma gitti, yardım edelim dedik. hata mı ettik.

çürük domatesi hatırlattın bana

• def ol

Kızlar Ne Diyor 2

• Gidebilirsin evet

0|0
    0|0
  • Ne mutlu ki, hala yapıyorum.

6 senedir basketbolcuyum.

5 senedir de jimnastik ile uğraşıyorum.

Spor güzel şey vesselam.

0|0
    0|0
    • 1 sene oluyor bırakalı özledim ama yapmakda içimden gelmiyor nasıl bir çelişkiye düştüm ?

Yükleniyor...