Sevgilinizin bir sırrını ögrendiniz...

çok aşıksınız aşkınızdan ölüyorsunuz ve sevgilinizde size aynı duyguları besliyor ve evli oldugunu ögreniyorsunuz size sizinle hayat gecirmek istediğini ve bu konuyu en kısa zamanda halledicem seninle cok guzel bir düğünümüz hayatımız cocuklarımız olucak diyor ne yaparsınız ?

Güncellemeler:
ya ama su acıdan bakın annelerimiz babalarımız bile ikinci evlilik yapıyo. benim annem babamın ikinci eşi ve görucu usulu evlenmişler simdi biz ayrıyız ama iki gun sonra boşandım geldim derse evet demicek miyim ya da karısına aşık olsa zaten adam baskası gözu görurmuydu benım yuzumden bitmesin diye ayrıldım ama geliceğini söyledi napmalıyım :(

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• yazık ayrılmanın ne demek oldugunu görmüşsün acısını yaşamışsın yapacagın yanlışa kılıfı da bulmuşsun. boş durma hemen koş. yuva yıkmak hoş birşeymi acaba.. arısını sevmiyorsa karısının günahı ne. sen onunla evlen senden bıkıncada başka birisini bulursa sakın adama kızma. eden bulurmuş. boşadıgı karısının bed duası seni tutmazmı acaba .yoksa ben duaya inanmayanlardanım mı diyeceksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Karşımdaki gerçekten düzgün birisi olsa zaten bu kadar bağlanmadan önce bunu söyler. Artı olarak kabul etmem ayrılırım, başkasının evliliğini bozmaya hiçbir zaman için hakkım yok.

0|0
    0|0
  • Sakla samanı gelir zamanı :)))

0|0
    0|0
    • Evli bir insan sana bunu söylüyorsa seninle evlenince aynısını başkasına yapmayacağını kim garanti edebilir..Kaldı ki bu adam sadakatsiz... Oysa eşinden ayrıldıktan sonra böyle bir hamle yapsa anlaşılabilir bir yere koyarsın bu durumu...Ama durum bambaşka !

• ınanmammmm senı mutlu ederken gerıde bı yuva bırakıcak sevmese onla da evlenmezdı ve sana soledıklerını onada soledıı belkıı bnce yuva yıkmaaa

0|0
    0|0
  • link cevap verir misin lütfen?

0|0
    0|0
  • vallla inanamam ben olsam boşa vakit geçirme derim evli olduğu kişinin başıda yanmasın :(

0|0
    0|0
  • bnce bu ısten vazgeccccc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadakatsiz. Güvenme. Canı nasıl isterse öyle yaşayan bir adam , sorumsuz.

0|0
    0|0
  • ayrılırım.kendini o karısı yerine koy kimbilir hangi umutlarla evlendiler yuva yıkmak çok zor bişey

0|0
    0|0
  • Pek inanma derim ben maalesef :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...