Galatasaray Ara Transferde kimleri transfer etmeli?

Bence Galatasaray yerli olarak Tarik Çamdal veya Atılla Turan, Serdar Taşçı, Hakan Çalhanoğlu ve Muhammet Demırı transfer etmelı. Yabancilardan Nani ve yabanci bir solbek gelmeli

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Orta sahamızın merkezi Selçuk-Melo-Sneijder Word Class seviyesinde aynı şekilde hücum bölgemiz Sneijder-Burak-Drogba yine Word Class seviyesinde yabancı sınırı olduğu için diğer mevkileride bu kaliteye taşıyamıyoruz .Sağ Beke Tarık Çamdal defansın göbeğine Ömer Toprak birde Sol bek alacağız ama Benim Alex Telles konusunda kuşkularım var Brezilyanın en iyi sol beki diyorlar ama bu Galatasaraya çok faydalı olacak anlamınada gelmez Chedjou´da Fransanın en iyi stoperiydi ama tam bir hayal kırıklığı oldu bekleyip göreceğiz birde kanat oyuncusu lazım Nani ya da Valencia olabilir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakan Çahanoğlu,Ömer Toprak,Tarık Çamdal,Alex Telles ki Telles dediğime bakma daha tanımıyorum fos çıkma ihtimali de var ama belki iyi olur bilemeyiz onun dışında gönül isterdi ki Nani,Robben falan gelsin ama her zaman hayaller gerçek olmuyor:)

Ben Muhammed Demirci'nin takıma faydalı olacağını hiç ama hiç sanmıyorum Bilic'le devam etsin bence

0|2
    0|0
  • bence riera kalmalı şedju gitmeli tarık alınmalı

0|1
    0|0
  • arda turan yeter bence :) transfere gerek yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben atila'nın yerinde olsam bir daha asla türkiye'ye gelmem. grenoble'da wonderkid olarak gösteriliyordu ordu'ya gelmesi çok kötü oldu kariyeri açısından. lig 1'de reims formasıyla 7 maça çıkmış bu sezon. gelse iyi olur ama tekrar türkiye'yi tercih edeceğini sanmıyorum. serdar taşçı sezon başından beri sakat. zaten daha yeni gitti moskova'ya.. ömer'i de alırsak şampiyonlar liginde oynatamayacağız ama sezon sonunda alınmalı. ara transferde nani veya başka bir "çilek" alacağımızı sanmıyorum.

tarık, hakan, tolgay, serdar, muhammet, alex, ishak , sinan, furkan da kiradan çağrılırsa iyi olur.

0|0
    0|0
  • Hakan Çalhanoğlu ve Tarik Çamdal yerli olarak katılıyorum bide yabancı bir sol bek güzel olur diğerleri gereksiz olur 3 transfer yeter

0|0
    0|0
  • futboldan hic anlamam da su ingilizce terimleri futbolda kullanisimiz cok hosuma gidiyor solbek, firikik, ofsayt, korner vs

0|0
    0|0
  • defans hattınızı çöpe atın yeniden kurun belki şampiyon olursunuz

0|0
    0|0
    • evet defans berbat görünüyor

• yerden gelen topa el atıyor kimdi o kara oğlan :D size bizdeki alves ya da egemen gibi yırtıcı bir defans lazım :D

• Alex tellas aldı diyorlar sol bekmiş ama hayırlısı bakalım

0|0
    0|0
  • bence turklere yönelmeli :d

0|0
    0|0
  • sol bek alex telles alındı herhalde hakan çalhanoğlu kesinlikle alınmalı

0|0
    0|0
  • Arda Turan ve Nani gelmez, geç onları.

0|0
    0|1
  • ne yapar ne eder ardayı bir şekilde almaya çalışırım. Alex tellesden beklenti büyük ama brezilyalı bekler hücumda çok ileride olurlar defansa az gelirler bizim için defansta duracak bir sol bek lazım. Ve burak yılmaz ne kadar gol atarsa atsın hiçbir golünde 2-3 kişiyi çalımlayıp plaseyi attığını görmedim, o yüzden onun yerine çok daha iyi bir forvet alınmalı. Ve son olarak drogbayla iyi güzel geçti her şey ama bence sözleşme uzatılmamalı çünkü drogba hiç koşmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...