Eski sevgilisi rahat birakmiyormus ne yapmaliyim?

Biriyle tanistim flört denebilir.Benimle cok ilgileniyor iyi biri ve cok yuksek kariyerli ama ki sevgilisi takintii biriymis pesini birakmiyormus. Yillar evvel ayrilmislar ama kiz kabullenemiyormus. Psikolojik rahatsizliklari varmis kizin hastaymis, cok ciddi intihar tehlikesi varmis. Is yerine ya da evine gelip yalvarip onu kotu durumara dusuruyormus. Devamli arıyormus. Kizin ailesi de bisey yapamiyomus.

Ben ne yapmaliyim bilmiyorum. Bu kiz onun pesini birakmaz galiba.ben bundan ayrilsammi yoksa devam mi etsem.kiz intihar falan ederse benimde hayatim mahvolur. ya da kiz normal degil ya bana saldirirsa?

Sizin tavsiyeleriniz neler?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• madem öyle bir kızmış bu adam nasıl ayrılmış onu bir soraydın

1|0
    0|0
    • 8 ay cikmislar. Sonra bitmiş neden diye sordum psikolojik problemleri vardi ondan dedi. Kiz devamli ariyormus yalvariyormus. Is yerine gelmis kac defa. Numarasini degistirsede buluyormus. Bide kiza zarar gelsin istemiyomus. Sert konusursam intihar eder diyo. Eski kiz arkadasindan nişan dan evvel ayrilmislar bu kiz yuzunden. Bu kiz ortaya cikmis intihar etmesin diye kizla gorusmeye baslayinca obur kiz uzulup nisani bozmus.

• Niyekine? :))

• adamı vicdansız bir it yaptın iki dakikaya :=)

Erkekler Ne Diyor 7

• psikolojisi bozuk bir kız herşeyi yapar

valla kızlardan korkuyorum mk

benim başıma gelen bir olayı anlatsam bana hak verceniz :D

1|0
    0|0
    • Anlatsana

• Vayy bee bu devrin kizlari erkekleri gecmis valla :D cok tehlikeliler

Benim gibi masum kizlar kalmadi neslimiz tukeniyo devlet bizi koruma altina alsin :)))

• oooo sen ne diyosun :D

bencede koruma altına almalı<3

• tabiiki burada takıldıgım sevdiğin insanın yüksek kariyeri değil. yanlış anlama oldu sanırım özür dilerim. eski sevgilisininde yüksek kariyerinden dolayı bırakmak istemediği gibi bir anlam çıkarttım. bu işin insanı yönü çok agır. bu kız gerçekten seviyorsa ve terk ediliyorsa bunun acısını bir ömür çekecektir. aynı durumda bir komşum var. her ay pisikiyatriste gider ve agır ilaçlar kullanmak zorunda şu anda yaşı 40 geçmiş hala aynı gidiyor. bu işin vebaline girmeniz ömür boyu sizi de ömür boyu rahatsız edecektir. kızdan kurtulmak kolay başka bir şehire taşınırsınız siz onu oda sizi göremez olur biter ama vizdanınız sizi bırakmayacaktır. kariyer yönüne birazda bu yüzden deginmiştim. yani o kişinin kariyerine bakarak tercih yapmayın olayın insani yönü burada daha agır basıyor. bu işten vaz geçmek daha uygun düşer gibi geliyor bana

0|0
    0|0
    • Bunu ona soyledim defalarca. Hayir diyor ben onu istemiyorum o boyle zorlamalarla hayatimi mahvederek beni mecbur edemez diyor. Gerekirse hic evlenmem kimseyle ama ona donmem diyor.ayrica kiz hasta diyor. Nasil evleneyim onunla Insan bile bile yanlisa girer mi diyor. Ben yeteri kadar yumusak davrandim ama zorla benimle evlenemez diyor.

• Ben aşık degilim zaten tanisali bir ay oldu. Sevgili bile degiliz flort evresindeyiz. Tedavisi olan bisey degil psikolojik rahatsizliklarin cogu. Bu da doktora gitsede duzelmiyomus git gide kotuye gidiyormus.

Ayrica ben kıskanç biriyim gorusmesini istemiyorum.intihar ederse de kotu olur. Sizce nasil davranmali

• kızın derdinin ne oldugunu tam olarak bilmiyorsun .sadece onun anlattıklarına itibar ediyorsun.. bu işte ya siz yanlış yoldasınız ya ben yanlış şeyler söylüyorum. isterseniz bu konuyu özelden ya da başka bir platformda daha detaylı tartışabiliriz arkasında göz yaşı bırakan kişiler başkalarınıda aglatabilir şimdi birde sizin kıskançlıgınız işin içine giriyor durum gittikce karışık bir hal alıyor.

• Zaten arada aşk yok diyorsun piskolojisi iyi değil diyorsun. Yaptığı hareketlerde mantık aramak yanlış olur ki kıskanacaktır. 2 gün sonra karşına geçtiğinde sen hiç bir şey yapamazken o mantık çerçevesinin dışında hareketler sergileyecek. Boş yere stres yaşıyıcaksın tabii daha ağar sonuçları da olabilir. Bana kalırsa işler ciddiye gitmeden ayrıl.

1|0
    0|0
    • Acaba cok yuksek kariyerli diye burakmak istemiyor olabilir mi? Kendini acindirip dondurmeye calisiyor olabilir mi? Henuz kimseye bir zarar vermemis.intihar eder diye korkuyor ama neden etsin gencecik universiteden mezun olmak uzere bir kiz

• Ben anlattığından fazla bir şey bilmiyorum, kızın psikolojik olarak rahatsızlıkları varsa yapacaklarında mantık aramamalısın. Sen neden etsin derken bir mantık ararken o bu şekilde yaklaşmıyor bakış açısı farklı... Kariyer meselesi olsa bile bu kadar gururunu hiçe sayacağını düşünmüyorum. Belki gerçekten seviyordu belki bilinçaltında farklı korkuları var yaşamak istemiyor bunlarda onu geri eski sevgilisine itiyor.

• Kız sana, size zarar verebilir. Ayrılın.

1|0
    0|0
    • Iyide benim ne sucum var

• Kız psikoloji olarak hasta ise bunu neden-sonuç ilişkisi ile düşünmene gerek yok. :D

• vallla seviyosan ayrılma intihar edersede seni yapabilceğin bişey yok ama yapamaz ya seviyosan ayrılma derim :)

1|0
    0|1
    • Arada henuz ask yok ama hoşlanıyorum

• kezzap atar uzak dur

1|0
    0|0
  • çok yüksek kariyer ne demek. çok yüksek kariyer çok yüksek işler açabilir. sence çok yüksek kariyer mi çok yüksek insanlıkmı önce geliyor.

0|0
    0|0
    • Hah takildigin yere bak :) fena takilmissin. Burada konumuz ne?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...