Spor konusunda cok başarısızım

masa tenisi oynayamıyorum. herkes masa nın yanında hareket ediyor bacaklarını da kullanıyor ben odun gibiyim neden sizce . kilom da normal. aslında spor konusunda genelde boyleyim öneri verebilir msiniz?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• masa koy bildiğin yemek masası daya onu duvara sen vur duvardan dönsün sürekli böyle çalış bir süre sonra hızlanırsın mesela youtube ta da refleks antrenmanları var reflek topu diye yapabiliyorsan oda iş görür :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende bütün gün kurabiye, kısır, abur cubur yerken yatıp Esra Erol izlesem bende spor yapamam ^_^ Biraz hareket ..yağ bağlamayın yav

1|0
    0|0
  • Şu anda biraz ham olabilirsin ablacım, o yüzden biraz kaslarını esnet. Yürüyüş ile başla, sonra koşuya geç. Böylece açma germe egzersizleri için bacak kasların uygun duruma gelecek. Ama masa tenisinde sadece bacaklarının hareket etmesi yeterli değil. Kollarının da hızlı olması lazım, tepki gücünün yüksek olması da lazım. Yani sadece heves etmek yeterli değil ;)

0|0
    0|0
  • becerin yok sanırım.sana tavsiye edeceğim sporlar;yürüyüş,koşma,durma

0|0
    0|0
  • bende oynayamıyorum masa tenisi ilk önce hız sonra teknikle alakalı ama hızın yoksa darma duman ederler

0|0
    0|0
  • esnet kendını

0|0
    0|0
    • sen oyle diyince yine uykum geldi bak esneye esneye mahvoldum

• bir adet konsol al (xbox ya da playstation) her sporda basarili olursun

0|0
    0|0
  • bazen insanın içinde olucak nekadar çok çalışırsan okadar çok kazanırsın :)

0|0
    0|0
  • boksa yazıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yetenek yoksa olmaz Allah vergisi diyelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...