Niye böyle niye böyle oluyor anlamıyorum artık çarem tükeniyor :( dalga geçenler cevaplamasın lütfen....

benim canım çok acıyor artık yoruldum hem aile baskısından hemde yaşamaktan ben çok mu kötüyüm bana bütün insanlar sırtını çeviriyor? yoksa beni görmüyorlar mı sesimi duymamak için kulaklarını beni görmemek için gözlerini mi bağlıyorlar ben yok sayılmaktan bıktım :(( Şu an tek dileğim var kanser olup ölmek çünkü intihar edersem verdiğim sözü tutmam :( intihar etmemek için bana en kötü en ölümcül hastalığın bende olmasını istiyorum :(( ne kadar çok çırpınırsam o kadar batıyorum,o kadar dibe beni :(( siz söyleyin bana böyle yapılmasında suçum mu ne NOT: DALGA GEÇECEKLER CEVAPLAMASIN

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kendinle barıştığında herşey düzelecek. Sen negatif olduğundan sebeb herşey seni negatif tarafı ile buluyor. Yani sorun sende kendine ara başkasında değil. Her şeyin sebebi kişinin kendidir.

1|0
    0|0
    • biliyorum o yüzden ötenazi yapılsın bana :(

• sağol abi burada ekledim seni kabul ettiğin için sağol

• Rica ederim. şu ara biraz rahatsızım uzun uzun yazamıyorum. başka bir gün özellikle konuşruz bunları.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sur bir dakka ölüm zaman işi sen bir dur derdin ney hem yaşayacak çok güzel şeyler var belki beyaz gelinlik belki evladını kucağına ilk alışın dur Dur bakalım

1|0
    0|0
    • o çok zor beyaz gelinlik :( zaten hayatımın içine ettiler bende onlara yardım ettim ekmeklerine balla kaymak sürdüm :((

• çok şey yaşadım kimsenin kaldıramayacağı şimdine hakla yaşayayım bir yuvam olsun bir ailem olsun

• Ee olur zamanla ben askere gitmeden önce bir sevdiğim olsun istiyorum ben askerdeyken bekleyecek güvencegim ama kader belki gitmeden belki geldiğimde kader sen üzülme neler yaşadın nw yaptın ji ölümü ister oldun ben kadar

• tam olarak derdin nedir soyler misin?

1|0
    0|0
    • yaşamak.

• arkadas eklesen seninle uzun uzun dertlesip hayata geri dondururdum fakat bunu kabul etmezsin. burada soyleyeceklerim cok uzun surer ve yer kalmaz.

• taamam ekledm

• Evet. Burada yazar ufak ipuçları ile aile fertleri arasındaki sorunun aslını tespit edip hataları belirlememizi ve nedenleri sıralayıp çözüm yolları üretmemizi bekliyor.

Zor iş. Hadi rast gele.

1|0
    0|0
    • benim tek beklediğim ölüm

• Tekirdağ'ın bir ilçesindeyim burası biraz köy gibi olsa da yazın çok güzel bir yer bu sene tıklım tıklımdı mesela neyse işe karadeniz li ailem bilirsiniz ki karadenizliler de ve doğulu yani bazı insanların tabiriyle kürtler erkek evlatlarını çok önemserler

• Allah yardımcın olsun ne diyelim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...