Bar ortamını iyi bilenler bakabilir mi?Bana anılarını başınıza gelen olayları anlatır mısınız?

İkinc kez bara gidiyorum .Kocaelide corner bar gittim.Ama çok garipti.Erkekler kızlara yicek gibi bakıyorlar.Bar ortamları nasıl ki arkadaşlar?İçki içmem.Sigara kullanmam eğlenmesini severim ama çok farklıydı ortam erkeklerin geliş amacı farklı mıydı :S

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• %99 hatun kaldırmaya gider % 1 i kaldırır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Atalarımız ne demiş ?

Eşeklü cihan padişahımız içmez şarap; Bar'a düşen kızlara çakarmış Arap.

Merhaba şarapçı kız

Sen namuslu bir kızsın ne işin var barda yavrum evladım

Annen baban seni barlara düşsün diye mi okutttu, emek verdi

İyi düşün

Haydi bakıyım

Sen akıllı bir kızsın

0|1
    0|0
  • Hiç gitmedim ama bildiğim kızların sarhoş olmasını beklemek ya da kaynaşmak

0|0
    0|0
  • Gitme sen de. Yahu bir de sormazlar mı bizim erkekleri bilmiyorlar gibi... "Gelş amacı frklımydııı?"

He mk he.

0|0
    0|0
  • ankarada havelka ya da soul de böyle bir durum yok normal arkadaş ortamı yani

0|0
    0|0
    • ortamdan ortama değişiyr demek ki resmen rezalet bir ortamdı yakın arkadaşımın dogum gnu oldugunu ıcın gttm ama rezıllktı

• her yer aynı değil tabi

• Yani şöyle oluyor biraz;

link

0|0
    0|0
  • damsız olan barlara gitme. ve büyük bir grupla git kızlı erkekli.

0|0
    0|0
    • toplu kızlı erkeklı gittik ama cdden anlamsız bakışları vardı hc sevmedm kız kıza gtmstk br gun o zaman bu denlı olmamıstı rahatsz edıcı bakıslar.bara giden kızlara kötü mü bakılıyor ben sigara alkol kullanmam ama bara gdip eglenmekde mi suc ki ya da erkek tarafından basit alıgılanılıyor kız

• avrupada öyle olmaz ama bizde böyle maalesef.

• utandım kendimden ..girdiğim ortamda rezalett yurda kendmi nasıl attım bilmiyorum..

Kızlar Ne Diyor 2

• tatilden tatile evet 2kadın 7-8 erkek birden götrdü :P

0|0
    0|0
  • Ne isin varki barda..

0|0
    0|0
    • ya üniversite arkadaşlarımın işi doğum gününü orda yaptılar bende yakın arkadşlarım olunca gittim 9 bucukda gttim 22.40 da kalktım :D

• Olsun yine gitme ole yerlere.. madem yakin arkadasin senin hoslandigin ortamda yapsin..Ole ole Allah korusun basina isler gelir:p

Yükleniyor...