Ağlayan kadın görünce....

Ağlayan kadın görünce, ağlayasım geliyor. İstemsizce. Bir kadın olarak, bir kadının ağlamasına dayanamıyorum. Özellikle şu klipteki kadın ağladıkça ağlayasım geliyor: link (1.46daki hali)

Sizde de böyle oluyor mu yoksa bu bana özgü bir şey mi? Bir kadın ağlayınca, siz de üzülüyor, etkileniyor musunuz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• kıyamam o göz yaşlarına ağlamasın hiç bir bayan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aglayan bir arkadasimi gorunce direk sarilirim aglamamak icin kendimi cok zor tutarim guc vermem gerek

0|0
    0|0
  • kadın bir kere ağlarsa üzülürüm ,ikincide acırım ,üçüncüde ...

0|0
    0|0
  • Gözyaşı döken bir kadına asla dayanamıyorum.Başıma ne gelecekse bu yüzden gelecek :/

0|0
    0|0
  • bu kadın neden aglıyor haline bakınca üzüldüm yanagında yaşları gördüm o agladı ben kahroldum bu kadın neden aglıyor ?

link

0|0
    0|0
  • hayır duygusuz degilim ama bu kadarda degil yani :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• neye ağladığı da önemli ama

genel olarak hem cinslerimin göz yaşları etkilemiyor beni hatta bazıları çok itici geliyor.

1|0
    0|0

• Kadinlarin ruhlari ile alakasi,yakinligi daha fazladir

Bu yüzden aldiklari yaralar bereler de öyle...

Bir kadinin aglamasi beni de üzer,etkiler bu nedenle.

Bir de caresizce dökülen her gözyasida etkilenirim.

...

0|0
    0|0
  • hyr ben genelde çocuklara ve erkekler agladgnda kötü olurum. bazıları haric çoğu erkegin ağlamamaya çalışarak yaşadığı için, ağlıyorsa durum bayaa ciddi diye hissederm sanırım. e çocuklar zaten malum kıyamaz insan. kadınlarsa, çoğu ve bayaa baya çoğu genelde ağlamak için bahane arar. bu yüzden ağlayan kadın genelde beni hiç etkilemez.

0|1
    0|0
  • sadece kadın değil karşımda kim ağlarsa ağlasın gözlerim dolar benim dayanamam özellikle sevdiğim biri ağlarsa onunla birlikte sarılıp hıçkırarak ağlarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...