Kızın arabası olsa ne düşünürdünüz?

Bazen bana arabam var diye baktıklarıno düşüniyorm plakamı btün erkekler blyor ve hep konuşmalarmzda son sayısna kadar söyledkleri bile oluyor bu kişiler benmle ilgilenenler ama bir türlü açılmıyokar ben sanırm o tavizi vermiyorum biri var Şu an gelmesini istedğim bir türlü ulaşmıyor tanışıuoruz arada konuşuyoruz ama bilmyirım ne yapsam ki gelse?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• kizin arabasi olmasi kendi sorunu arabasi var diye ona yakinlasmak sacma

ama belkide o arkadas.. senin tepkinden cekiniyor olabilir kimseye taviz vermedigin icin. bir adim atsan sen ona.

0|0
    0|0
    • Ne yapsam da basit olmasam ortak arkadaşmz var görüştrcek..

• Saçmalama mecbur gdecem heyy allahım

• ben tavsiyemi yaptim gerisini sen bilen.

Erkekler Ne Diyor 13

• Araba işte boşver..

0|0
    0|0
  • Wooww kızın arabası var ama benimkinden iyimi ona bakarım bir :O

0|0
    0|0
  • avcıların gözünde en popüler avdır arabası-parası olan tipler.dikkat etmen gerekli gazozona ilaç atabilirler.

gelmesini istediğin kişiye daha ılımlı davranabilirsin diğerlerinden farklı olduğunu anlayınca sana yakınlaşacaktır(kesin bir sonuç değil ama ihtimal derecesi yüksek )

0|0
    0|0
  • kızın arabası olduğunu

0|0
    0|0
  • İlişkinizin arabanla ne alakası var? Hadi arabam var diye bana yakınlaştıklarını düşünüyorum diye bir erkek söylese anlarız belki ama bu saçma geldi. Benim arabam olmasa bile ben sevgilimin arabasına binip gezeceğimi zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • Kızın arabasına sokuyim hesabı ben ödedikten sonra...

0|0
    0|0
  • İyi etmiş zati otobüslerde fortçular çoğaldıydı derim

1|0
    0|0
  • Bir bayanın aracı olması erkeği ezecek bir unsur değil. Fakat otomobilin olduğu için biraz burnu havada gezen tiplerdensen bekledigin kisinin altında jeep bile olsa gelio sana açılmaz. Buda sana ve vermediginno tavize dayanır...

0|0
    0|0
  • iç güveysi girmeyi düşünürdüm :)

0|0
    0|0
  • arabanın kapısını aç, at içeri, sonrası gelir

0|0
    0|0
  • ara gazı ver :D

0|0
    0|0
  • belki beni gidicegim yere bıraksın diye bakıyorlardır