Bazıları Tayyip'i Erbakan'ın öğrencisi olduğu için seçiyor. Oysa Erbakan'ın Tayyip'e siyonist dediğini duydunuz mu?

BazılarıTayyip'i Erbakanın öğrencisi olduğu için seçiyor. Oysa Erbakan'ın Tayyip'e siyonist dediğini biliyor muyuz?

link

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Tayyipin ismi bile beni irkiltiyor iyyyy

0|9
    1|2
    • Adamdan ciddi anlamda midem bulaniyor

• mine34 sen ne gerizekalı bir insansın. İMF ye borc kapanmış mış mış... bak sen şu salağa link ullan ülkenin 199 milyar dolar borcu var İMF kapansa nolacak! cari açık durmadan artıyor 60-70 milyar cari açıkla borçlarımız kapanmıyor giderek artıyor allahın embesili seni... seni yandaş kanallar iyi güdüyo bakıyorum da

• Cahil iste cahille asik atilmaz ne desende anlamaz bunlar sever oyle gudulmeyi bosver

Kızlar Ne Diyor 2

• Kim ne derse desin çokta tın adam yaptığı işlerle o oyu her türlü hak ediyo siz ona yandaş buna yandaş demeyi bir bırakında yaptığı hizmetlere bakın bırakın bu karalama kampanyalarını ne yaparsanız yapın Tayyip bu seçimdede gelecek işte o kadar!

0|1
    0|2
    • Ne yaptigini bir aciklar misin.sende bilmiyorsun eminim ama bir cevap bekliyorum

• ..Savaş ya da petrol arama üzerine türk gemileri yapıldı, Sağlık karnesi denen belayı kaldırdı, İnsanları hastane kuyruklarından kyrtardı, Çamur gibi akan İstanbul suyunu temizledi, eskiden insanlar kovalarla su tanklarının peşinde koşarken sular hergün kesilirken şimdilerde bu sorun hiç yaşanmaz oldu..Daha ne istiyo bu millet bilmiyorum. Mekkuin ben ne dersm diyim boş senin kafan belli buna bağnazlık denir bütün bu yapılanları görmüyosan ya gözünbde ya bakış açında problem var demktir geçmş olsn

• Antuan95 olacak mal önce bir bayanla düzgün konuşmayı öğrenki düzgün cevap alasın ne terbiyesiz çıktın sen ya ben senin beyinsizliğine bişey diyomuyum ne bu sinir ne o tayyip ananıdamı sattı?

• ahh tayip vahh tayip, bosver tayibi ya kendi hayatına bak

0|0
    0|0
    • özgürlügün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir. kendi hayatına bakacakmışım pehh adam benim hayatımı yaptığı şeylerle direkt olarak ilgilendiriyor!

• otur ilgilen başka işiniz yok zati

• senin yaptığın gibi görmezden mi gelelim?

Erkekler Ne Diyor 9

• ihanet kültüründen gelen biri.erbakana ihanet etti,cemaate ihanet etti,kaddafiye ihanet etti,esada ihanet etti,halkına ihanet etti... kiminle barışık bana sadece onu söyleyin.

0|2
    1|2
  • Siyonist lafını bir geçin önce.

Erdoğanı erbakan yetiştirdi bu gerçek. sizide babanız ananız öğretmeniniz yetiştiriyor. siz ananızın bbanızın öğretmeninizin görüşünden çıkmıyormusunuz.

Tayyibe erbakanın öğrencisi diye oy verme saçmalığımı olur. şuan saadet partisi genel başkanını kim yetiştirdi pardon? ona neden oy vermiyolar.

1|4
    0|5
  • aynen öyle kardeşim bunların gençlikleri ab ile abd ye israile küfür etmekle geçmiş

sonra bir bakıyorsun bunlarla iş birliği içindeler akıllarına bile gelmezdiii bu

abdullah gül çok tehlikeli bir isim ayrıca..

0|2
    1|0
  • genel dünya düzeni sana basit anlatayım amerika yanlısı ab bir biz iki desek rusya yanlısı ırak suriye iran çin ufak ülkeler biter ırak gibi suriye gibi amerika yanlısı olmak lazımmış bak bir bok olmuyor ama oda şu an için yani anlıyacağın kardeş küçük devlet olursan büyük devletlere yem olursun bu dünyada

0|2
    0|0
  • link ne iş bilmem ama yinede erbakan hocaya saygım sonsuz

0|0
    0|0
  • Harcatmıcaz seni usta..YANINDAYIZ.. AKGENCLIK.

1|1
    1|8
  • Fitne nerde ise Allah fitneninde fitnecicinde belasını versin.

1|1
    0|0
  • siyonist olduğunu sanmıyorum çünkü onların belli bir soyağaçları vardır,fakat işbirlikçi olduğu kesin:)))

0|0
    0|0
  • Dinleyin arkadaşlar konuyla alakalı değilde bu takım tutanlar biraz olsun anlar belki.

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...