Burak Yılmaz Bu sene Yine Gol Kralı Olurmu?

Burak bu sene çok eleştirildi ama bence bu sene yine gol kralı Burak olacak diye düşünüyorum Sneijder ve Drogba ile oynamasıda Burak için büyük bir şans sizce Burak bu senede gol kralı olurmu?

0|1
7|22

En İyi Kız Görüşü

• Bence de olacak ama geçen sezon ki kadar atamayacak bence geçen sezon 33 golle tamamladı ligi yanlış hatırlamıyorsam ama bu sezon 22-25 civarında kalır bence

0|2
    3|4

Kızlar Ne Diyor 6

• ben inanıyorum olacak renktaş son 8 maçta 9 gol atmış

1|2
    1|2
  • olamaz olsada galatasaray şampiyon olamaz manciyle şampiyon olmanız zor

0|1
    1|2
  • Olamayacak gibi

0|0
    0|0
  • bu sene buragın senesi değilmiş, yıldızı düşük bu sene

0|0
    0|1
  • burak yılmaza neden şerefsiz diyorlar golleri oh mis

1|5
    1|1
  • Bence Drogba olacak

0|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 22

• sezona lazio olayları yüzünden iyi başlayamadı ama son 9 maçta 8 golü var. zaten kafası rahat olduğu zaman her maç gol atıyor. sezon sonuna kadar sakatlık yaşamazsa 25 civarı gol atacağını düşünüyorum. geçtiğimiz sezonlarına aksine, portekiz milli takımında oynamak için varını yoğunu ortaya koyan almeida da arkasındaki yeteneksiz futbolcularla dayanamaz yarışta. yanına yaklaşan olmaz, yine gol kralı olur burak..

0|2
    0|0
  • Biraz zor gibi.

0|1
    0|0
  • Burak Yılmaz nasıl futbolcu oldu soru bu

1|2
    1|0
  • yine olacak gibi en zor golleri patır patır atıyor bire birde atamıyor ama gol kralı olcak gibi

0|1
    0|1
  • Gol krallıgından cok takıma katkı yapması daha önemli bence

0|1
    0|0
  • Olmaması için bir neden yok.

0|0
    1|0
  • Ben bu kadar bir oyuncu daha görmedim ofsayt nedir bilmeyen gerzeğin teki.Maçta az kalsın boş yere sakatlanıyodu ofsayttan çıkıp kaleciyle çarpışmasını diyorum.Yahu kardeşim tamam 1 metre 2 metre olur neysede sen 30 metre ofsaytasın drogba orda babasının hayrınamı koşmuyo.Her maç 7-8 net pozisyonu harcar nedir buya.

0|1
    0|0
  • gol kaçırma istatistiği tutsalar onda kral olır derdim. juventus maçının son dakikasında kaçırdığı gole ne sinirlenmiştim, sırtıyla bile atabilirdi

0|0
    0|0
  • vaybe ne zaman 9 gole ulastı bence olur aatif ve almeida fazla dayanamzlar

0|0
    1|0
  • Attigi kadar kacirdiklarida var acik ara olur lakin kacirmasaydi

0|0
    0|1
  • almeida olacaktır

0|1
    0|0
  • olabilir gibi

0|0
    0|0
  • Beleş Gollerin Kralı olur o ancak... adamın kafasına top çarpıyo oda gol oluyo eşşek şansı işte

0|1
    0|1
  • Neden olmasın?

0|0
    0|1
  • çok zor gibi be ama inşaallah olur

0|0
    0|0
  • gol kralı olsa neolur ligin gerçek kralı emenike

0|0
    0|1
  • olur kral olur grande burak

0|0
    0|0
  • Bu performans ile evet.

0|0
    0|1
  • rakibi yok ki olması büyük ihtimal bence

0|0
    0|1
  • gol kralı olur ama adam olurmu orası meçhul

0|0
    0|0
  • Bulaşık makinası olur ondan anca.

0|1
    0|1
  • BURAK YILMAZ ÇOK KARAKTERSİZ BİR FUTBOLCU KİM NE DERSE DESİN.KENDİNİ PROFESYONEL BİR FUTBOLCUYA YAKIŞMAYACAK ŞEKİLDE YERE ATIŞLARI BUNUN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNDEN.AYNI ZAMANDA BOLCA YETENEKSİZ.GOL BÖLGESİNDE TOPLA BULUŞUR VURURSA GOL OLUR TEK BİR TANE ADAMI BİLE TOPLA GEÇEMİYOR.GERİDEN TOP ALIP GÖTÜRME ÖZELLİĞİ 0 ÇÜNKÜ YETENEK 0.AMATÖR FUTBOLCULARDA BİLE ONDAN 1000LERCE KAT YETENEKLİLERİ VAR.TÜRKİYEDE FUTBOL İŞTE BU YÜZDEN GELİŞMİYOR.TORPİLLE BİR YERLERE GELİYORLAR.BEN FENERLİ BEŞİKTAŞLI TRABZONLU DEĞİLİM.SADECE BİR FUTBOL SEVDALISIYIM.FUTBOLDAN AZICIK ANLAYAN VE TARAFSIZ OLAN BİR KİŞİ BU DEDİKLERİMİN DOĞRULUĞUNU BİLİR.

0|1
    0|3
    • karektersiz olması gol krallığından demiyorsunuz da

• Karakterden bahsedip gizliden yorum atmakta bir ironi tabi. Fenerde Beşiktaşda Trabzonda yok değil mi aldatmaya yönelik hareket yapan. Ulan herkesin adam diye bahsettiği gökhan gönül bile yaptı bunu sen neden bahsediyorsun? Adam balada olsa başka bir şeyede olsa atıyor mu atıyor? Madem o kadar yetenekli oyuncular var amatörde neden amatördeler? adam çalışmış çabalamış Türkiyenin en büyük takımında oynuyor gol kralıda oluyor şampiyonlar liginde mücadele ediyor attığı goller malum. Adam kral kral!

• yok ebenizin gari .D

Yükleniyor...