Şu Verdiğimiz Cevaplar...

Herkesin başına geliyodur bence. Onlarca soru cevaplıyoruz günde çoğunda fikirlerimizi paylaşıyoruz bazılarında eğlenceli olsun diye saçma fakat komik cevaplar veriyoruz bazılarında samimiyetimizi bütünüyle ortaya koyuyoruz. Benim sorumda orda diğerlerini anlarımda o samimiyetimizi, kendimizden bişeyler koyduğumuz cevapların neden kıymeti bilinmiyo. Çok vardır öyle geçmişe bakarım cevapların + larına - lerine falan çok rastladım ne bir geri dönüş yorumu olmuş teşekkürler tarzında nede + lama falan. Amaç bunlar değil emek veriyosun ufakta olsa ve ufakta karşılık veriyosun. Çoğu kişi sorduğu soruda en iyi cevabı bile seçmiyo. Bu karşılığı görememek insanların cevap verirken hislerini ve samimiyetini hatırlatıyo. Sizinde böyle hakkı yenilen cevaplarınız vardır. Ne düşünüyosunuz. ( Maksat soru değilde Hatırlatma )

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• benim en sinir olduğum şey konusuna cevap vermişim insan yerine koyup cevap vermiyorlaar madem cevap vermiceksin en diye konu açıyorsun gcıık oluyorm

ayrıca ben hiç bir soruya ciddiyetsiz laylaylom cevap vermem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• En sinir olduğum da ne biliyor musun ? Bazı kizlar soru soruyor ve sadece erkeklerin cevabına yorum yapıyor... Birak en iyi cevabi vs fikir verdiğin yardimci olmak istedgn kişiler tınlamıyor...

0|1
    0|1
  • Ben acik acik soruyu anlamadigimi ama anlamak istedimi sölesemde hic bir aciklama almadigim o kadar oldu ki malesef

0|1
    0|0
  • saçma yorumlar yapmasınlar yeter

1|1
    0|0
  • Evt ben en iyi cevapları nerdeyse hic secmiyorum... :/ duruma el atmalıyım..

0|1
    0|0
  • Bu konuya çok kafanı takıyosun. Sittir et en iyi cevabı, artıyı eksiyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Paragraf sonunda ne düşünüyorsunuz demeseydiniz, kural ihlali yaptığınız için yönetime şikayette bulunacaktım. :) Şaka bir tarafa, fazla emek isteyen cevaplarda kilit bir iki cümle ile cevap veriyorum. Fakat uzun soluklu cevaplarımı artı almak için ya da en iyi cevap için yazmıyorum fakat çok şükür kullanıcılar en iyi cevap konusunda bana bayağı cömert davranıyorlar. :))

0|1
    0|0
    • :)) Erkekler sordukları soruda genelde en iyi cevabı kızlardan seçiyolar. Bakıyorum erkeklerin cevaplarına çok daha güzel şeyler var ama abazanlıkları tutuyo. Şikayet almamak için öyle yazdım zaten bende :) Amaç dediğim gibi hatırlatma.

• sonuc itibari ile senin fikirlerini beyenen arti beyenmeyen eksi veriyor

oda bir yorum bana göre pek bisi düsünmüyorum

1|1
    0|1
    • + - bile verilmeyenlerden bahsediyorum :) Mesela ben +1 lerim benim soruma cevap veren kişiyi.

• yanliz cogu kisi soru sormak icin soruyor buda var cevaplari takip eden yok bu acidan bakarsak :)) sorulari güzel olan kisilere yazmak en mantiklisi:)

• Doğru diyosun :)

• Katılıyorum sana iyi bir konuya parmak basmışsın. İnsan karşısındakine kendinden birşeyler katarak yardımcı olmaya çalışıyor ama bazen soran hiç oralı olmuyor.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle. Sonra da asıl cevabı hakkeden insana gelincede hevesin kalmıyo bir iki şey karalıyosun geçiyosun. Siteninde tadını kaçıran şeylerden biri bu. 2 sene önce falan böyle değildi.

• cevaplarımızın hakkı yeniyo :D gibi bir tavır sezdim. yav tanımıyosun etmiyosun. (tanısam etsemde aynı davranırım ama) cevap verse ne olcak eniyi seçse ne olcak umrumda değil. bunu tavsiye ediyorum sana

0|1
    0|0
    • Herkes senin gibi düşünmüyo bir şekilde hakkını almak istiyo. Düşünüp bir şekilde yazıyo emek var bir nevi. Yardım etmek amaçlı yazıyosan teşekkürünü alman gerekir. Bende soruyu sorana değilde cevap verenlere taraftara oynama kararı aldım zaten. :))

• adamsın kendini çok güzel açıkladın. arkandayım her daim

Yükleniyor...