Onitsuka tiger ayakkabılarını beğeniyor musunuz?

Onitsuka tiger ayakkabılarını beğeniyor musunuz? Linkteki ayakkabılardan hangisi alınmalı sizce?

link

Güncellemeler:
evveet arkadaşlar onitsuka tiger ayakkabılar "ayağa düştüğünden" alınmaktan vazgeçilmiştir. değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• İlk başlar da beğeniyordum aldım giydim attım. Şimdi herkeste var.

Bence artık suyu çıktı, converse gibi onunda.

Bak; bu link

Veya bu link

0|0
    0|0
    • ikiside çok hoşmuş... ilki olabilir 2. si patronda var, pişti olmayalım

Kızlar Ne Diyor 5

• ben begeniyorum kendimde beyaz yesillisi var ama erkekte kahverengilisi falan baya hos duruyor her seyle de giyilebiliyor.

0|0
    0|0
  • link

bence bu bıde tabanıda acık kahve falan olsaydı ıyıydı beyaz bozmus bıraz ama ılla tiger diosun baska bısey bulamadım

0|0
    0|0
  • bence güzel ama etrafımda çokk giyinen olduğu için tercih etmiyorum

0|0
    0|0
    • bu model için haklısın kızılay yardımı gibi heryerde... link

• bir kız için ayakkabı önemli değil fakat erkeğe bence marka yakışırr

• 2 sene önce giyerdim hey gidi

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum. Herkesin ayağında aynı ayakkabılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• manasız ayakkabılar. basit, sıradan modellerine ve fiyatına rağmen bu kadar rağbet görmesi zevksizliğimizin damgalı belgesi bence. "param var ama zevksizim, hangi ayakkabıyı alayım?" diye soruyorsanız cevabı bu ayakkabı.

0|0
    0|0
  • çok saçma bir ayakkabı bence çakması bile ondan daha qüzel oluyo bana kalırsa adidas daha iyi nike bozdu işi açıkcası...

0|0
    0|0
    • adidasta aynı ya hep aynı modeller...nike katılyorum çok bozdu, öyle böyle böyle bozmadı yani, bozdu bozdu bozdu, bi yerden sonra bozmaz dedik yine bozdu.

(bozdu diyince aklıma hep o adam geliyor:)

• farkı farkeden var mı? yok... ozaman sorunda yok:)

• aynen çok gerçekci altları filan olsun vlla bu aralar topda oynuyom pek açılma yok .d.d :)

• Beğenmiyorum şuan herkes aynı giyiniyor adam cebinde beş kuruş ara tşaımaz

çalışmaz cepte iphone ayakta tiger bacakta kot herifi gerçek manada soysan üzerinden ilyarlık kıyafet çıkar ama kafa beyin olmaz..

200 t kot

180 tiger

2000 tl iphone 4

150 tl saat

toplam = kocaman kayıp ve çalışmadan hazır bir yaşam

0|0
    0|0
    • konumuz o değil şimdi dur:)

• ya şu tiger ve converse leri bi sevemedim gitti. Bi kere bile alıp giymedim. Bence lacoste ve kowalskinin ayakkabılarına bak ben hep buradan alıyorum gayet de rahat ve şık. Yalnız kowalski için deriden mağazasına gitmen lazım.

0|0
    0|0
    • lacoste sevmiyorum ben..kowalski modelleri güzel ama diğer modellerinde bakim

• Hepsini boşver..

En baştan beşinci, sondaki;

link

0|0
    0|0
    • gözümüyor ki düz siyah... hem markası ne?

• o sıyah ı beyenmedım bu sefer gokan butun lınklerıne bakıyom ama bu ayakkap olmadı sımdı

• Altı düz, sandviç ekmeği gibi görünen renkli-beyaz-salak ayakkabıları asla giymem.. )

• ayakkabininda ismi mi olur allasen..mg

0|0
    0|0
Yükleniyor...