Kapat

Bugün bir yazı okudum.Diyor ki?

Görücü usulü doğal seleksiyonu bozan doğanın dengesini bozan birşeydir.Normal şartlar altında birisini etkileyemeyen beğenilmeyen,zayıf kalitesiz beceriksiz ezik kişilerin genlerini aktaramaması ile daha güçlü olabilecek insan ırkının gelişimini nbu yöntemle bu kişilerin evlenip çoğalmasını sağlayarak önlemektedir diye.

Katılıyor musunuz

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan ırkının kurtuluşu bu tarz insanların yok edilmesi ile mi devam edecek :) ya bırakında insanlar özgürce istediği gibi davransın bu tarz olaylarla kafa yormak bile saçma

0|0
    0|0
    • bizim burada insan ırkını yok etmek gibi bir şeyimiz yok ama bu veriler ışığında gen torbasındaki kaliteyi bu evliliklerin düşürdüğünü tartışıyoruz.

• yoo doğru yerde arıyorum. bozuk genler bsık genler üreme imkanı buldukça bir virüs gibi küçüleceğiz.

dünyanın en gelişmiş ülkelerinde görücü gibi olayların olmamasını

görücü gibi olayların 3.sınıf islam devletlerinde olmasını neye bağlarsın.

• Sen kendin dine bağladın işte konuyu

bunun gen ile alakası yok ki dayatmalar ile alakası var sosyal durum gelir dağılımı ile alakası var

birde eskilerden kalan buna da şükür deyip aza kanaat etmek ile alakası var buna benzer bin tane sebep sayabilirim sana ama burada konuşarak bir şey halledilemez boşa çene çalmış oluruz neyse sen bildiğin yoldan git genlere in

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• genlerin karakterimizi o kadar etkilediğini sanmıyorum. Anne baba okumamış, cahil, silik tipleer olupta çoluğu çocuğu doktor, avukat olan bir sürü insan var.

0|0
    0|0
    • sadece cahillik değil olay her yönden bu kişilerin basık genlere sahip olduğu ve bunları aktardığı söyleniyor.

• hakarete gerek var mı.

ha ben asla özellikli bir insan olduğumu iddia etmiyorum

• Tabikide özelliklisin. Diğerleride özellikli. Ben sana biraz önce nasıl hakaret ettiysem sende diğer insanlara hakaret ediyorun. Kimse sıradan olamaz. Sadece bize sıradan gözükür. Aslında evreni bütün olarak düşünecek olursak güneş sistemi bile sıradan bir yıldız aslında ama bizim için önemli öyle değil mi? Bu yazıyı sen yazmadın ama belli ki katılıyorsun. İnsanın dış görünüşü ailesine benzer ama kötü özellikleri kopya edecek diye bir şey yok, en azından bence.

• görücü usulüyle evlenen bir tandıgımı düşünüyorum karı koca silik insanlar ama ilerde cocukları oldugunda onu da gözlemleyip soruya geri dönebilirim

0|0
    0|0
    • hah şöyle bir tane düzgün bie cevap.

Silik aileden sosyal bir çocuk çıkması beklenemez ya da çok etkili dış etkenler bulunması gerekir.

işte dediğim gibi bu tip evlilikler dünyadaki gen çuvalındaki çürük elmaları artırıyor.

• acımasızca ama mantıklı. ama tabiki gerçek hayatta birşey yapılamaz ancak düşünülür. her canlının hür ve mutlu olmaya hakkı var.

0|0
    0|0
    • zayıf olan güçsüz olan geyiklerinde yaşamaya ot yemeye çoğalmaya hakları vardır ama aslan gelir onları yakalar ve yer.

• Katılmıyorum. Güçlü ya da ezik olma durumunu kendimiz belirleriz bence genetik degil.

0|0
    0|0
    • şu yönedene mantıklı.Genel beğeni düzeyi ya fiziken yakışıklı güçlü kuvvetli ya da kendini iyi ifade edebilen özgüvenli olarak genelgeçer.Y da aşırı zeki karşı cinsi etkileyebilen.

Genelde bulamayanlar bunların 2.sine de sahip değil.Yani bunlar doğal seleksiyona göre zayıf bireyler.

çok da mantıksız değil ya.

Erkekler Ne Diyor 6

• sonuçta aşkla beraber olamazlar diye bişey yok. görücü usulu ile geldik çoğumuz bu dünyaya ve dünyaya taş çıkartan bilim adamlarımız doktorlarımız mühendislerimiz var. tamamen saçma bir haber

0|0
    0|0
  • Birini etkilemek dış görünüm,para pul ile oluyorsa bıraksınlar böyle kalalım gelişmeyelim,kusura bakma ama halt etmiş onu yazan...

0|0
    0|0
  • Bana göre mantıksız. Çünkü çevremde görücü usulüyle evlenip çocukları karıyer yapan da var çok yakışıklı olanda var güclü kuvvetli olanda var. Senin dediğine göre bunların olmaması lazımdı.

0|0
    0|0
    • bunlar çok istisnai şeyler genel olarak elma ağacından armut çıkmaz öyle birşey olması için bir ek şey bir aşı olması gerekir.

muhakkak bu çocuğun etişmesinde de katkı veren baskın bir dede,nine,teyze,dayı olabilir.

• Tamamda sülale zaten görücü usulüyle evlenmiş. Ayrıca insan sevdiğini seçerken aa IQ su şu kadarmış yok EQ su bu kadarmış karakteri böyleymiş fiziği şöyleymiş demez. Kolu olmayan çoban öss birincisi oluyorsa ben bu dediklerine hayatta inanmam zaten. Ayrıca sağlıklı doğan her çocuk anne ve babanın genlerini aldığından ikisinden de zeki olur.

• bir insan bir insanı beğenirken onda sadece zeka değil pek çok özellik arar. genel olarak görücü usulündeki insanlar toplum tarafından beğeni görmemiş insanlar oluyor dediğim o yalnızca zeka değil.

• Bu ağır bir hakaret olarak kullanılmış :)

Ama bu böyle değil.

0|0
    0|0
    • yok hakaret değil tamamen saf gerçeklerden kurulu hocam.Ama mantıklı.

Sence ne yönden değil.

• ben senin dediğini anlıyorum

• E onun üstüne laf söylersem olur mu sence?

Olmaz.

Dediğimi anladıysan olayın derinliğini görmüşsündür.

Yok anlamadıysan üstünkörüsündür ki muhattap alamam.

Lakin anladığına göre problem yok.

• cok saçma insanın zekasını görücü usulu belirlemez ya da öyle bişi aktarması saçma olur profesör karısını öldürüyor mesala

0|0
    0|0
  • yalandan kim ölmüş

0|0
    0|0
    • aslında biraz düşününce mantıksız dğeil.

• adabı muaşaret olarak düşünmezsek insan hayvanın gelişmiş bir versiyonudur

• insanı Yaratan Allah'tır iyigeceler

Yükleniyor...