Rüyasında hiç evet ben şu an rüyadayım diyen oldu mu?

Ya ben rüyamdayken rüyada olduğumu ve uyandığımda herşeyin biteceğini bazen bilebiliyorum. Bazen oluyo belki çok garip gelebilir size hani şu matrix filminde olduğu bi şeyden kaçmak için telefon arardı neo :) aynı onun gibi diyelim ki birisinden kaçıyorum ve koşa koşa yüksek bi yer arıyorum oradan atladığım zaman yatağıma yavaştan düştüğümü hissediyorum ama bunu bilerek yapıyorum sizce bu nedir ? Lütfen delirdin mi demeyin bi aralar çok oluyordum bu şekilde ama son 5-6 sendir falan yok.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• rüyamda inşallah bu bir rüyadır diye uyandığım oldu..

rüyamın içinde rüyamın içindeki rüya için inşallah rüyadır diyordum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çoğu zaman bende rüyada olduğumu bilerek yaşıyorum rüyamı.Bu bilinçsiz astral seyahat gibi bir şeymiş sanırım.

0|0
    0|0
    • yaa benimkisi her zaman değildi ama he3r zaman kontrol edemiyordum ve bazen rüyalarım çok garip oluyordu etraımdakileri net seçemiyordum kaçmak istesem kaçamıyordum tutuluyordum elim kolum bağlanıyordu.

• Bende koşamıyorum ve bağıramıyorum konuşurken zorlanıyorum falan.

• ne delirmesi ya lucid rüya gibi bisey seninki bende dün tam uykuya dalıyordum yüksek bi yerden düştüm

ondan önceki günde yüzüme taş parçası atılmıştı sıçramıştım uykuda

0|0
    0|0
  • oluyo banada bazen kendi rüyami kendim yönetiyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evet bana oldu öyle bişi eminim hatta bir rüyaydı çok sıkıcı sıkıntılı bunaltıcı bir rüya uyan oğlum diyordum uyan kalk rüya bu sonra i baktım saat 7.20 hayde işe patronun i.neliği olabilir o sıralar biraz geçikiyordum ama rüya olduğuna emindim yani bazen gerçek yada rüyayı karıştırıyorum uyumuyorum ama uyuyorum gibi sanki değişik ya bu işler benim çok kafama takılıyor dostum :)uyumak ne kadar entresan rüya falan ilginç yani

0|0
    0|0
  • evet şu an ruyadayım uyansam iyi olacak yeter sıkıldım ama diyorum ve uyanıyorum...

0|0
    0|0
  • uyanıp uyku sersemliğiyle tekrar uykuya dalıp aynı rüyaya devam ettiğim bile oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...